Ohebný Honor Magic V dostane nejmodernější čipset a 50Mpx fotoaparát

honor magic v 5

Čínská společnost Honor se nás pokouší navnadit na budoucí ohebný smartphone s názvem Magic V. Před několika dny ukázal Honor krátké video věnující se designu, nicméně stále nic nevíme jak o výbavě, tak alespoň o datu oficiálního představení. V rámci neoficiálních kanálů jsme nyní alespoň dozvěděli několik parametrů, které budou pravděpodobně Honor Magic V zdobit.

Známý leaker Digital Chat Station na sociální síti Weibo opět úřadoval a odhalil několik klíčových parametrů chystaného ohebného smartphonu od Honoru. Magic V má údajně disponovat dvěma displeji jako Galaxy Z Fold 3, přičemž vnější displej bude mít výřez pro selfie kameru uprostřed a obnovovací frekvenci 90 Hz, zatímco větší vnitřní displej dostane výřez pro selfie fotoaparát v levém horním rohu a obnovovací frekvenci 120 Hz.

HONOR Magic V | HONOR's First Foldable Flagship

Uvnitř bychom měli najít nejnovější čipset od Qualcommu, konkrétně Snapdragon 8 Gen 1. Velikost baterie sice leaker nezmiňuje, nicméně nabíjecí výkon by se měl zastavit na 66 W. V případě fotoaparátů se jako upřesnění objevuje pouze rozlišení hlavního snímače, které má být 50 Mpx; jaké budou další fotoaparáty, není pro tuto chvíli jasné. Operačním systémem by měl být Android 12, pochopitelně se službami Googlu.

Kdy se dočkáme oficiálního představení či alespoň více oficiálních informací, je prozatím ve hvězdách, nicméně doufáme, že se tak stane již brzy.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku