Ohebná Motorola Razr 2022 láká na premiéru. Přesvědčí vás větší vnější displej?

Motorola Razr 5G 001

V segmentu ohebných véček Samsung prakticky nemá konkurenci. Jeho rivalové buďto příliš sebevědomě nasadili cenu, jako třeba Huawei P50 Pocket, nebo naopak nedokáží konkurovat hardwarem, což je případ Motoroly Razr. Druhý zmiňovaný ovšem nehází flintu do žita a chystá se vrátit do boje s plnou parádou. Už příští měsíc se má veřejnosti představit nový Razr, který dostane oproti předchůdci celou řadu vylepšení.

motorola razr unveil
Pozvánka na představení Motoroly Razr 2022

Na oficiální pozvánce slibuje Motorola nejen odhalení Razru 2022 už 2. srpna, ale také dává nahlédnout na větší vnější displej, který bude zcela jistě chloubou celého zařízení. Podobným směrem se vydal také největší konkurent Samsung Galaxy Z Flip 3 a očekává se, že i v případě nástupce Flip 4 (který se  oficiálně odhalí jen pár dní po Razru 2022) bude rovněž spoléhat na rozměrný vnější displej.Motorola Razr 5G 001Nepřehlédněte

Motorola Razr 3 předvádí svůj vnější displej. Kdy se dočkáme představení?

V případě vnitřní výbavy toho prozatím příliš mnoho nevíme, avšak velmi čile se spekuluje o nasazení nejnovějšího čipsetu od Qualcommu, konkrétně Snapdragonu 8+ Gen 1, čímž by Motorola o několik dní předběhla Samsung, který jej rovněž chce použít ve svém Flipu 4. Které ohebné véčko si nakonec na svou stranu nakloní zákazníky, to se teprve ukáže, ovšem jisté je, že se bude jednat o velmi zajímavý souboj.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku