Příští Galaxy Unpacked zná své datum. Jaké novinky Samsung ukáže?

Samsung galaxyzfold3 5g phantomblack galaxyzflip3 nahled

Samsung co nevidět uspořádá další ze svých letních eventů Galaxy Unpacked. Ten se stejně jako před rokem bude věnovat především novým ohebným smartphonům a chytrým hodinkám. Informátor Jon Prosser ve svých posledních tweetech odhalil nejen to, kdy se akce bude konat, ale také seznam novinek, které na ní spatří světlo světa.

O tom, že se dočkáme ohebných smartphonů Galaxy Z Fold 4 a Z Flip 4, není žádných pochyb. Díky Prosserovi jsme se ale nově dozvěděli, v jakých barvách budou nové nabízeny – větší Galaxy Z Fold půjde do prodeje v černé, zelené a béžové, zatímco véčkový Z Flip zakoupíte v šedé, modré, růžovo-zlaté a fialové. Z posledních úniků víme, že Samsung letos žádné revoluční změny nechystá, a tak můžeme čekat mezigenerační navýšení výkonu nebo lepší fotoaparáty.Galaxy Z Fold 4 1Nepřehlédněte

Galaxy Z Fold 4: unikly parametry příští skládačky od Samsungu

Příští Galaxy Unpacked přinese i novou generaci chytrých hodinek. Tvořit ji prý budou tři modely: Galaxy Watch 5 ve dvou velikostech (40 a 44 mm) a poté vrcholná varianta Galaxy Watch 5 Pro s průměrem 46 mm. Všechny tři budou nabízeny v černé a stříbrné barvě, navíc pak ještě seženete menší Galaxy Watch 5 v růžovo-zlaté a větší v safírové barvě.001 galaxywatch4classic blackNepřehlédněte

Galaxy Watch 5 Pro: vrcholné hodinky od Samsungu přijdou o ikonický prvek

Ke slavnostní události má dojít 10. srpna, přičemž ve stejný den bude nejspíš zahájen i předprodej. Do obchodů by nové produkty měly dorazit 26. srpna.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku