Samsung Galaxy Z Flip 4 chystá zvětšování ve dvou klíčových oblastech

Samsung Galaxy Z Flip 3 clanek 6

Ohebné véčko Samsung Galaxy Z Flip 3 se těší poměrně velké popularitě, a to nejen díky svým kompaktním rozměrům, ale také zásluhou překvapivě nízké ceny, obzvláště v kontextu ohebných smartphonů. Korejská společnost ovšem nechce usnout na vavřínech a pro nástupce aktuálního modelu údajně chystá razantní zvětšování, byť naštěstí tam, kde to vidíme rádi.

První oblastí, kde Galaxy Z Flip 4 naroste, je podle Rosse Younga displej na vnější straně. O kolik, to prozatím není jasné, avšak jeho velikost údajně bude větší než 2″. Aktuální model se přitom pyšní vnějším 1,9″ displejem. Nárůst velikosti by mu tak jistě přišel vhod.Samsung Galaxy Z Fold 3 clanek 1Nepřehlédněte

Galaxy Z Fold 4 a Z Flip 4: co víme o příštích „skládačkách“ od Samsungu?

Další pozitivní zvětšení se má odehrát v oblasti baterie. Současný model vsází na akumulátor s kapacitou 3 300 mAh, což na dnešní standardy není mnoho, nicméně je potřeba brát v úvahu kompaktní tělo. Nárůst kapacity nemá být nikterak drastický – Galaxy Z Flip 4 by měl disponovat baterií s kapacitou 3 400 mAh.

Poslední spekulace se týká použitého čipsetu. Nemělo by jít o Exynos z dílny Samsungu, nýbrž o konkurenční Snapdragon 8 Gen 1, což není příliš velké překvapení.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku