K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Z oficiální aplikace Unpacked od Samsungu se podařilo vydolovat 3D rendery Galaxy S9

Z oficiální aplikace Unpacked od Samsungu se podařilo vydolovat 3D rendery Galaxy S9

Poslední dny před premiérou víme o příchozích vlajkových smartphonech od Samsungu takřka vše. Novou informací je však způsob, jak bude korejský gigant své novinky představovat – zřejmě k tomu využije rozšířenou realitu.

UNPACKED 2018
UNPACKED 2018
 • UNPACKED 2018 Screenshot
 • UNPACKED 2018 Screenshot
 • UNPACKED 2018 Screenshot
 • UNPACKED 2018 Screenshot
 • UNPACKED 2018 Screenshot
 • UNPACKED 2018 Screenshot

Samsung totiž do Obchodu Play pro Android vpustil novou aplikaci Unpacked 2018, která je určena pro zaregistrované a pozvané uživatele, avšak nainstalovat si ji může každý a zřejmě skrze ni bude možné sledovat oficiální premiéru. Aplikace obsahuje sekci Rozšířená realita, která umožňuje uživatelům naskenovat logo Samsungu nebo krabičku nového produktu a ten si pak v rozšířené realitě prohlédnout. Uživatel sítě Reddit s nickem /u/thesbros aplikaci dekompiloval a snažil se v ní nějaké ukryté 3D modely najít. A našel.

Aplikace nabídne prohlídku chystaných smartphonů ve 3D a ve všech barvách, včetně nové liliově fialové; bohužel tato funkce zatím není přístupná a je zapotřebí provést úpravu samotné aplikace. 3D modely potvrzují přítomnost hardwarového tlačítka Bixby, nové stereoreproduktory naladěné společností AKG a také novou polohu čtečky otisků prstů na zádech. Nový design dostane i LED blesk a senzor srdečního tepu v okolí fotoaparátu.

Oficiální premiéra Galaxy S9 a S9+ se odehraje 25. února, spolu s nimi přijde i nové příslušenství, např. nová dokovací stanice DeX Pad.

Samsung DeX Pad: takto bude vypadat nová horizontální dokovací stanice

Oživeno 21.2. 19:00

Na internetu se objevily i první fotografie Samsungu Galaxy S9 v černé barvě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

 1. QNX (neregistrovaný)

  Máte slabé zdroje už dneska som na Instagrame videl fotky S9….

 2. MrQuick (neregistrovaný)

  Zase čtečka otisků na zádech. Tuhle vývojovou etapu budu muset přečkat se čtečkou pod displejem a vydržet až do příchodu čteček v displeji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *