Domů » Bleskovky » Z oficiální aplikace Unpacked od Samsungu se podařilo vydolovat 3D rendery Galaxy S9

Z oficiální aplikace Unpacked od Samsungu se podařilo vydolovat 3D rendery Galaxy S9

Poslední dny před premiérou víme o příchozích vlajkových smartphonech od Samsungu takřka vše. Novou informací je však způsob, jak bude korejský gigant své novinky představovat – zřejmě k tomu využije rozšířenou realitu.

UNPACKED 2018
Cena: zdarma

Samsung totiž do Obchodu Play pro Android vpustil novou aplikaci Unpacked 2018, která je určena pro zaregistrované a pozvané uživatele, avšak nainstalovat si ji může každý a zřejmě skrze ni bude možné sledovat oficiální premiéru. Aplikace obsahuje sekci Rozšířená realita, která umožňuje uživatelům naskenovat logo Samsungu nebo krabičku nového produktu a ten si pak v rozšířené realitě prohlédnout. Uživatel sítě Reddit s nickem /u/thesbros aplikaci dekompiloval a snažil se v ní nějaké ukryté 3D modely najít. A našel.

Aplikace nabídne prohlídku chystaných smartphonů ve 3D a ve všech barvách, včetně nové liliově fialové; bohužel tato funkce zatím není přístupná a je zapotřebí provést úpravu samotné aplikace. 3D modely potvrzují přítomnost hardwarového tlačítka Bixby, nové stereoreproduktory naladěné společností AKG a také novou polohu čtečky otisků prstů na zádech. Nový design dostane i LED blesk a senzor srdečního tepu v okolí fotoaparátu.

Oficiální premiéra Galaxy S9 a S9+ se odehraje 25. února, spolu s nimi přijde i nové příslušenství, např. nová dokovací stanice DeX Pad.

Samsung DeX Pad: takto bude vypadat nová horizontální dokovací stanice

Oživeno 21.2. 19:00

Na internetu se objevily i první fotografie Samsungu Galaxy S9 v černé barvě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Máte slabé zdroje už dneska som na Instagrame videl fotky S9….

  2. Zase čtečka otisků na zádech. Tuhle vývojovou etapu budu muset přečkat se čtečkou pod displejem a vydržet až do příchodu čteček v displeji.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).