Odklad se nekoná, God of War Ragnarok dorazí ještě letos, tvrdí renomovaný novinář

god of war ragnarok nahled1

Očekávané pokračování herní série God of War s podtitulem Ragnarok by se mělo na pultech obchodů objevit letos v listopadu. Informaci přinesl novinář Jason Schreier ze zpravodajské agentury Bloomberg s odvoláním na tři nejmenované zdroje obeznámené s vývojem hry. Herní komunitou přitom v posledních dnech rezonovaly zvěsti o možném odkladu, které svým článkem přiživil i přední herní magazín GameSpot.

Oznámení na spadnutí

Konkrétní datum vydání sice Schreier neprozradil, ale podle jeho zdrojů jej společnost Sony oznámí ještě v průběhu června. Mohlo by se tak stát například prostřednictvím speciálního vysílání State of Play zaměřeného výhradně na pokračování Kratova příběhu. Japonská společnost v minulosti podobným způsobem podrobněji představila akční RPG Horizon: Forbidden West, které vyšlo na začátku letošního roku.Spider ManNepřehlédněte

PlayStation přichází o další exkluzivity. Na PC míří Spider-Man i pokračování Miles Morales

Ragnarok byl oznámen v roce 2020 pro konzole PlayStation 4 a 5. Společnost Sony však fanoušky vyhlížené pokračování několikrát veřejně i interně odložila kvůli náročnému vývoji mimo jiné v souvislosti s pandemií. Ještě na začátku roku prý tvůrci počítali s vydáním v září, avšak relativně nedávno datum vydání posunuli o další dva měsíce na listopad.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku