MicFlip: Oboustranný microUSB kabel, který vyřeší vaše potíže

blank

Zkoušeli jste někdy uprostřed noci zapojit do nabíječky svůj androidový telefon či tablet, aniž byste museli rozsvěcovat lampu? Asi mi dáte za pravdu, že ne vždy se zapojení kabelu na první pokus podaří. Naštěstí je tu řešení ve formě oboustranného kabelu MicFlip microUSB, jenž se nyní objevil v crowd-fundingové kampani na portálu Indiegogo.

Zatímco čekáme na to, až se do mainstreamu konečně dostane oboustranné USB typu C, drtivá většina z nás používá microUSB kabely, které je možné do MicroUSB slotů zapojovat pouze jedním možným směrem. Díky MicFlipu však můžete využít výhod USB typu C již nyní. Tento silný nylonový kabel dlouhý jeden metr má na obou koncích kabelu oboustranné zakončení, což znamená, že ať už se rozhodnete zapojit jej jakkoliv, vždy se vám to bez problémů podaří.

blank

Za MicFlipem stojí společnost WinnerGear, která si na Indiegogo stanovila za cíl vybrat 6 000 dolarů. To se jí podařilo během čtyřiadvaceti hodin, přičemž v době psaní tohoto článku se vybraná částka blížila padesáti tisícům dolarů – a to kampaň poběží ještě víc, než tři týdny. Pokud máte o kabel zájem, můžete si jej na portálu předobjednat za 15 dolarů. Poštovné do České republiky budete mít zcela zdarma, přičemž podle Winner Gear k vám zásilka dorazí během září.

Autor článku blank
Martin Stančík

Kapitoly článku