Domů » Bleskovky » O2 vám při poslechu hudby přes Spotify nově nebude započítávat přenesená data

O2 vám při poslechu hudby přes Spotify nově nebude započítávat přenesená data

Operátor O2 dnes oznámil spolupráci s populární službou Spotify, která slouží pro streamování hudby. Díky tomu nabídne všem svým zákazníkům 30 milionů skladeb a k tomu navíc možnost poslouchat oblíbené písničky bez toho, aniž by se přenesená data započítávala do FUP limitu. Službu Spotify bez spotřeby dat automaticky získají všichni stávající i noví rezidentní zákazníci s paušálním tarifem s  internetem. Na kreditní zákazníky se nabídka nevztahuje.

O2 Spotify

 

Operátor navíc nabízí prémiový účet Spotify bez reklam na 3 měsíce zdarma. Vybrané tarify si tuto výhodu můžou užívat do 31. 5. 2018, ostatní tarify do 31. 5. 2017. O2 s touto nabídkou příjemně překvapilo a věříme, že ji ocení nejen hudební fanoušci a uživatelé Spotify. Bude také zajímavé sledovat, zda na tento krok nějak budou reagovat ostatní operátoři.

Doplněno: Ondřej Malý na twitteru upozornil na skutečnost, že při využívání této služby se zákazníkům budou automaticky obnovovat data. Alespoň to tak operátor uvádí ve svých podmínkách.

O2 však v diskuzi na twitteru oponuje, že v případě deaktivace automatické obnovy dat toto přání bude respektovat. Zdá se také, že služba není dostupná pro zákazníky s firemním tarifem.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

 1. anonym (neregistrovaný)

  To se mi vubec nelibi, misto toho aby zvysili FUP limit obecne tak preferuji jednu sluzbu. Sitova neutralita se muze v hrobe obracet.

  • Johny (neregistrovaný)

   Tak to bylo už dávno, od doby co internet operátoři nabízí. FUP si můžeš kontrolovat, tohle je netransparentní a tak dříve FUP vyčerpáš. Sice ti řeknou, že prohlížet web můžeš zdarma, ale už ti neřeknou, že na tom webu zaplatíš za ty a ty služby. Díky tomu uživateli sežere internet i 00-1000 mb denně bez toho, aby vůbec dělal cokoliv jiného, než si prohlédl svůj facebook nebo šel na web (žádný youtube napřímo, žádný stahování dat atp.) Pokud si zavoláš na operátora, maximálně dostaneš objem dat navíc, ale spíš tě budou vodit za nos, že jsi byl na youtube, že jsi stahoval, že jsi omylem přistoupil na stránky. Většina lidí tam stejně nezavolá, dřív vyčerpá FUP a bude muset doplatit (obzvláště v případě takového automatického obnovení) :D Welcome to Czech Republic (y)

 2. Hehe, bez FUP, ALE ALE ALE…, šaškárna.

 3. b-i-k-e-r (neregistrovaný)

  Cele to nejak smrdi…kdyz se Spotify nezapocitava do FUPu, tak proc do tech podminek vubec michaji zminky o autodokupovani datoveho objemu? Vzdyt si to prece logicky odporuje…

  • Tam jde o to, že když využiješ to předplatné spotify, tak se ti automaticky aktivuje obnovení dat..

   • mm (neregistrovaný)

    Tak jsem to vyzkoušel, spotify mám a žádná obnova dat se mi nezapla, v moje O2 deaktivováno.

 4. David P. (neregistrovaný)

  Bude toto fungovat i pro O2 Family (dříve Bonerix)?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).