Domů » Bleskovky » O2 vám při poslechu hudby přes Spotify nově nebude započítávat přenesená data

O2 vám při poslechu hudby přes Spotify nově nebude započítávat přenesená data

Operátor O2 dnes oznámil spolupráci s populární službou Spotify, která slouží pro streamování hudby. Díky tomu nabídne všem svým zákazníkům 30 milionů skladeb a k tomu navíc možnost poslouchat oblíbené písničky bez toho, aniž by se přenesená data započítávala do FUP limitu. Službu Spotify bez spotřeby dat automaticky získají všichni stávající i noví rezidentní zákazníci s paušálním tarifem s  internetem. Na kreditní zákazníky se nabídka nevztahuje.

O2 Spotify

 

Operátor navíc nabízí prémiový účet Spotify bez reklam na 3 měsíce zdarma. Vybrané tarify si tuto výhodu můžou užívat do 31. 5. 2018, ostatní tarify do 31. 5. 2017. O2 s touto nabídkou příjemně překvapilo a věříme, že ji ocení nejen hudební fanoušci a uživatelé Spotify. Bude také zajímavé sledovat, zda na tento krok nějak budou reagovat ostatní operátoři.

Doplněno: Ondřej Malý na twitteru upozornil na skutečnost, že při využívání této služby se zákazníkům budou automaticky obnovovat data. Alespoň to tak operátor uvádí ve svých podmínkách.

O2 však v diskuzi na twitteru oponuje, že v případě deaktivace automatické obnovy dat toto přání bude respektovat. Zdá se také, že služba není dostupná pro zákazníky s firemním tarifem.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments