Sledujte nás na YouTube

České O2 slibuje brzkou dostupnost nových iPhonů. Zájemci se mohou registrovat už dnes

Už tuto středu 9. září v 18:45 představí Apple nové produkty v čele s novými iPhony (6s a 6 Plus), které se v následujících týdnech mají objevit také v nabídce operátora O2. Těm, kteří na telefon nové generace netrpělivě čekají, nabízí O2 možnost získat mezi prvními informace o zahájení prodeje, cenách a možnosti předobjednávky. Ti, kdo chtějí získat informace co nejdříve, se mohou už nyní registrovat na této adrese.

U nových iPhonů bychom se měli dočkat procesoru Apple A9, 12Mpx fotoaparátu s možností záznamu 4K videa, 2GB RAM a podpory technologie Force Touch, respektive 3D Touch, jež rozpozná tři úrovně stisku (více informací). U designu žádné výrazné změny neočekáváme, nicméně tělo nových iPhonů má být vyrobeno z hliníkové slitiny se zinkem (skupina 7000), která má být až o 60 procent tvrdší a pevnější v tahu než materiál, z něhož je vyrobena poslední generace iPhonů.

Tuto slitinu Apple aktuálně používá u sportovní edice hodinek Apple Watch. Kromě toho se máme dočkat nového barevného provedení – ke stříbrné a zlaté má přibýt i růžově zlatá, která je opět k vidění u hodinek Apple Watch.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Carlsson (neregistrovaný)

    6 plus nebude s?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *