Domů » Bleskovky » České O2 slibuje brzkou dostupnost nových iPhonů. Zájemci se mohou registrovat už dnes

České O2 slibuje brzkou dostupnost nových iPhonů. Zájemci se mohou registrovat už dnes

Už tuto středu 9. září v 18:45 představí Apple nové produkty v čele s novými iPhony (6s a 6 Plus), které se v následujících týdnech mají objevit také v nabídce operátora O2. Těm, kteří na telefon nové generace netrpělivě čekají, nabízí O2 možnost získat mezi prvními informace o zahájení prodeje, cenách a možnosti předobjednávky. Ti, kdo chtějí získat informace co nejdříve, se mohou už nyní registrovat na této adrese.

U nových iPhonů bychom se měli dočkat procesoru Apple A9, 12Mpx fotoaparátu s možností záznamu 4K videa, 2GB RAM a podpory technologie Force Touch, respektive 3D Touch, jež rozpozná tři úrovně stisku (více informací). U designu žádné výrazné změny neočekáváme, nicméně tělo nových iPhonů má být vyrobeno z hliníkové slitiny se zinkem (skupina 7000), která má být až o 60 procent tvrdší a pevnější v tahu než materiál, z něhož je vyrobena poslední generace iPhonů.

Tuto slitinu Apple aktuálně používá u sportovní edice hodinek Apple Watch. Kromě toho se máme dočkat nového barevného provedení – ke stříbrné a zlaté má přibýt i růžově zlatá, která je opět k vidění u hodinek Apple Watch.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Carlsson (neregistrovaný)

    6 plus nebude s?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).