Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » České O2 slibuje brzkou dostupnost nových iPhonů. Zájemci se mohou registrovat už dnes

České O2 slibuje brzkou dostupnost nových iPhonů. Zájemci se mohou registrovat už dnes

Už tuto středu 9. září v 18:45 představí Apple nové produkty v čele s novými iPhony (6s a 6 Plus), které se v následujících týdnech mají objevit také v nabídce operátora O2. Těm, kteří na telefon nové generace netrpělivě čekají, nabízí O2 možnost získat mezi prvními informace o zahájení prodeje, cenách a možnosti předobjednávky. Ti, kdo chtějí získat informace co nejdříve, se mohou už nyní registrovat na této adrese.

U nových iPhonů bychom se měli dočkat procesoru Apple A9, 12Mpx fotoaparátu s možností záznamu 4K videa, 2GB RAM a podpory technologie Force Touch, respektive 3D Touch, jež rozpozná tři úrovně stisku (více informací). U designu žádné výrazné změny neočekáváme, nicméně tělo nových iPhonů má být vyrobeno z hliníkové slitiny se zinkem (skupina 7000), která má být až o 60 procent tvrdší a pevnější v tahu než materiál, z něhož je vyrobena poslední generace iPhonů.

Tuto slitinu Apple aktuálně používá u sportovní edice hodinek Apple Watch. Kromě toho se máme dočkat nového barevného provedení – ke stříbrné a zlaté má přibýt i růžově zlatá, která je opět k vidění u hodinek Apple Watch.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Carlsson (neregistrovaný)

    6 plus nebude s?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel