Domů » Bleskovky » O2 hlásí rekordní prosinec: do sítě se nově přihlásilo přes 260 tisíc telefonů

O2 hlásí rekordní prosinec: do sítě se nově přihlásilo přes 260 tisíc telefonů

V průběhu letošního prosince se do sítě O2 nově přihlásil rekordní počet telefonů, bylo jich více než 260 000. Většinu příček v první desítce obsadily telefony s podporou LTE. Mezi těmi dominovaly značky Samsung, Huawei, Lenovo a Apple.

Náš e-shop oproti běžnému období zaznamenal trojnásobný růst prodejů,“ popisuje Jindřich Fremuth, ředitel divize Rezidentní zákazníci v O2. Největší zájem měli zákazníci o prémiové modely (především Huawei P9, Samsung Galaxy S7 a iPhone 7) a telefony střední třídy (Huawei P9 lite a Samsung Galaxy A3). Více se prodávají také chytré hodinky, zejména Apple, Samsung a Garmin.

pocet_tlf_v_siti

O2 k Vánocům rozdalo miliony GB dat

Vánoční nadílka O2 slaví u zákazníků mimořádný úspěch: dárek v podobě 10 GB mobilních dat zdarma nebo neomezeného volání si vyzvedlo téměř 200 tisíc zákazníků O2. V průběhu listopadu a prosince došlo také ke zrychlení 170 tisíc domácích přípojek k internetu. Zhruba 40 procent přípojek tak nyní může využívat rychlost až 80 Mbit/s.

Zákazníci, kteří se rozhodli přejít na rychlejší tarif, navíc získávají v rámci vánoční nabídky zrychlení bez navýšení ceny až do konce ledna 2017.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).