O2 Čtení nabízí elektronické časopisy a noviny bez čerpání FUPu

Tuzemská pobočka operátora O2 představila novou službu O2 Čtení, která prostřednictvím aplikace O2 Do mobilu nabízí možnost stahovat noviny a časopisy. Všechny oblíbené tituly mohou zákazníci O2 číst elektronicky přímo ve svém telefonu, tabletu či počítači. Stačí zakoupit vybraný titul jen jednou například na mobilním telefonu. Dostat se k němu je možné kdykoli i na jiném zařízení než je mobilní telefon, a to ihned po přihlášení svým mobilním číslem přímo v aplikaci O2 Do mobilu nebo na webu O2 Active v sekci Čtení. Zakoupený obsah zákazníci zaplatí v rámci svého měsíčního vyúčtování.

Mezi placenými tituly najdete například MF DNES, Lidové noviny, Apetit, Maxim, LEVEL nebo dTest. Kromě placené nabídky zahrnuje knihovna O2 Čtení i tituly, které jsou zcela zdarma, jako například E15 nebo Metro. Dále také nabízí cenově výhodné balíčky tematicky poskládané z více titulů. Kompletní přehled elektronických časopisů a novin naleznete zde.

Aplikace samotná je ke stažení zdarma. Stahování obsahu je určeno pro zákazníky mobilních služeb O2. Výhodou je, že při používání aplikace O2 Do mobilu a stahování obsahu v aplikaci nedochází u zákazníků mobilních služeb O2 k čerpání datového limitu FUP.

- -

Kromě možnosti stahovat elektronicky časopisy a noviny aplikace O2 Do mobilu umožňuje objednávat a nastavovat Uvítací melodie, zakoupit předplatné na hry nebo hudbu.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel