O iPhone Xs údajně není zájem, Apple Watch series 4 naopak táhnou

Minulý pátek odstartovalo první kolo předobjednávek nových zařízení, které v minulém týdnu představila společnost Apple. Analytik Ming-Chi Kuo, známý svými přesnými prognózami z jablečného světa, ve svém čerstvém reportu popisuje, jaký je o nové iPhony a Apple Watch zájem.

iPhone Xs Max zaujal v Číně, Xs nepřesvědčil

Z prvních předobjednávek vyplývá, že o iPhone Xs je menší zájem, než se očekávalo. Majitelé původního iPhone X nemají žádný velký důvod upgradovat a ti, co za něj loni nehodlali utrácet, si jeho nástupce za stejnou částku také nekoupí. Podle Kua tak bude iPhone Xs tvořit pouze 10 – 15 procent celkových prodejů, byť původně očekával 15 – 20 procent.Nepřehlédněte

iPhone Xs a Xs Max: největší inovací je podpora dvou SIM karet

Zájemci o nový jablečný telefon prý očekávají zahájení prodejů iPhone Xr, který bude v prodejích údajně tvořit 55 – 60 procent prodaných kusů. V Číně prý zase zaujal iPhone Xs Max, a to díky velkému displeji, zlatému tělu a podpoře dual SIM, podle Kua bude tento model tvořit 25 – 30 procent prodejů.

O Apple Watch series 4 je zájem

Daří se i nové generaci Apple Watch, větší displej a podpora EKG nalákala spoustu zájemců, jiné zase zaujaly zlevněné starší modely. O víkendu se prý staré vs. nové hodinky prodávaly v poměru 50 : 50, za letošní rok Kuo očekává 18 milionů prodaných Apple Watch.Nepřehlédněte

Apple Watch Series 4 s integrovaným EKG: vylepšený design i přesnější měření

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Kapitoly článku