Domů » Bleskovky » NVIDIA Shield Tablet se dočká aktualizace na Android 5.0 už 18. listopadu

NVIDIA Shield Tablet se dočká aktualizace na Android 5.0 už 18. listopadu

-

Pokud vlastníte NVIDIA Shield Tablet (recenze), máme pro vás dobrou zprávu. Výrobce před několika okamžiky oficiálně potvrdil, že v úterý 18. listopadu uvolní aktualizaci na nejnovější Android 5.0 Lollipop. Update proběhne klasicky skrze OTA; nebude se jednat pouze o aktualizaci samotného systému, ale i uživatelského rozhraní aplikací NVIDIA včetně Shield Hubu. Další novinkou bude spuštění serverů pro hraní skrze službu GRID přímo v Evropě, což výrazně sníží latenci během hraní.

 
Tituly Grid a Borderlands 2 na SHIELD Tabletu

V nabídce služby aktuálně najdete tituly jako Alan Wake American Nightmare, Borderlands, Borderlands 2, Darksiders, Darksiders 2, Gas Guzzles: Extreme, Dead Island, MX vs. ATV Reflex, Gas Guzzlers: Extreme, Overlord 2, PixelJunk Monsters, Race Driver Grid, Red Faction: Armageddon, Saints Row: The Third, Street Fighter X Tekken, Super Street Fighter IV Arcade Edition, Strike Suit Zero, Trine 2 a The Witcher 2: Assassins of Kings. A další postupně přibývají.

V případě, že si na tento tablet brousíte zuby, mohla by vás rovněž zaujmout nabídka, která se bude vztahovat na 32GB LTE variantu (tzv. Green Box bundle) – ke každému zařízení totiž nový majitel získá kódy pro stažení titulů Half Life 2 (+ Episode One) a Portal zcela zdarma. Na každém tabletu je rovněž zdarma předinstalovaná hra Trine 2.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Diskuze k článku

  1. derek (neregistrovaný)

    Super zpráva. Shielda jsem si koupil na základě vaší recenze a rozhodně nelituju, na pařby je to fakt bomba. škoda snad jen slabší výdrže baterky, ale třeba se to zlepší s Loolipopem :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).