Domů » Bleskovky » Nudí vás klasická černá a bílá u smartphonů? Samsung Galaxy S10 připravil odvážnější kombinace

Nudí vás klasická černá a bílá u smartphonů? Samsung Galaxy S10 připravil odvážnější kombinace

Jíž jsme si zvykli, že výrobci chytrých telefonů sázejí především na konzervativní barevné kombinace, jako je černá a bílá. Občas nějaký výrobce přijde i s červenou či modrou, tím to ale končí. Výjimkou v nudném černobílém světě byly Lumie, které vždy hýřily barvami. Podle posledních spekulací to vypadá, že nejen Apple bude u svých modelů sázet na odvážnější barvy. Samsung má u svého budoucího modelu S10 prý také nakročeno k různorodým barevným kombinacím.

Podle leakera @OnLeaks, který platí za spolehlivý zdroj, bude barevná paleta vlajkového modelu korejského výrobce následující: černá, šedá, modrá, červená, zelená a žlutá. Nejzajímavěji vypadá zelená, která by mohla být hitem, pakliže odstín bude stejný jako na dřívějším modelu S6 Edge. Každopádně úniku není důvod nedůvěřovat, vzhledem k tomu, že současná generace S9 se vyrábí také v šesti barvách – černá, šedá, modrá, červená, fialová a zlatá.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Subscribe
Upozornit na
guest
35 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments