Herní Nubia RedMagic 6 brzy zamíří do prodeje. Dnes startují předobjednávky

Red Magic 6 1

Pokud hledáte nejvýkonnější smartphony na světě, zcela zákonitě skončíte u herních telefonů. Jedním z nich je Nubia RedMagic 6, jenž se svými parametry může doslova trhat asfalt. Ať už jste náruživým hráčem či jen chcete mít v kapse to nejlepší, neměla by Nubia RedMagic 6 uniknout vaší pozornosti.

Red Magic 6 4

Displej je v případě Nubie skutečně dechberoucí. AMOLED panel o velikosti 6,8″ s Full HD+ rozlišením se pyšní obnovovací frekvencí 165 Hz a odezvou na dotek celých 500 Hz. Pro úsporu baterie je zde ale adaptivní režim přepínající mezi 60, 90, 120 a právě 165 Hz. Součástí displeje je i čtečka otisků prstů, která má pracovat o 50 procent rychleji než u minulé generace. Displej umí zobrazit 1,07 miliardy barev, podporuje celý barevný gamut DCI-P3 a jeho maximální jas činí 630 nitů.

Nubii RedMagic 6 pohání procesor Qualcomm Snapdragon 888, který může být spárovaný s 8, 12, 16 a dokonce 18 GB LPDDR5 RAM a vnitřní pamětí 128, 256 či 512 GB UFS 3.1. Pro uchlazení takového výkonu je telefon vybaven vícerozměrným chladicím systémem ICE 6.0 obsahující integrovaný vysoce výkonný větrák, jenž může dosahovat rychlosti až 18 tisíc otáček za minutu. Kromě toho najdete uvnitř měděnou fólii zakrývající baterii a nejtenčí výparníkovou komoru na světě s tloušťkou 0,33 mm.

Red Magic 6 9

RedMagic má baterii o velikosti 5 050 mAh, nabíječka podporuje výkon až 66 Wattů a telefon je během nabíjení chlazen vzduchem. Nubia RedMagic 6 je vybavena jak 3,5mm jackem, tak i stereo reproduktory a podporou DTS Ultra X. Hráče také potěší 400Hz dotykové plošky na straně, které lze ve vybraných hrách využít jako triggery. RedMagic 6 podporuje sítě 5G, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.1 a USB-C 3.0 s DisplayPortem.

Jestli vás agresivní křivky herní bestie Nubia RedMagic 6 zaujaly, můžete si ji předobjednat již nyní. Do prodeje se telefon dostane v polovině dubna.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku