Domů » Články » Nový Samsung Galaxy přichází, Note8 výrazně zlevňuje

Nový Samsung Galaxy přichází, Note8 výrazně zlevňuje

Nový Samsung Galaxy přichází, Note8 se zlevňuje! V současné době lze u vybraných prodejců (značkové prodejny Samsung, web Samsung.com, Datart, Mobil pohotovost a Smarty) koupit Samsung Galaxy Note8 za speciální cenu 19 999 Kč. A navíc lze na tuto cenu aplikovat i bonus 4000 Kč při výkupu starého telefonu. Ve výsledku se tedy lze dostat až na lákavou cenu 15 999 Kč.

A to stále není všechno, cenu lze ještě dále snížit o samotnou výkupní cenu starého telefonu (u Note 4 to dělá zhruba 3000 Kč). Samsung Galaxy Note8 tak může být váš dokonce za 12 999 Kč.

Elegantní a se špičkovou výbavou

Samsung Galaxy Note8 láká na 6,3″ Super AMOLED displej s Quad HD+ rozlišením (1440 × 2960 px), octa-core procesor Exynos 8898, 6 GB operační paměti RAM a 64GB interní úložiště, které je dále možné rozšířit díky slotu na microSD kartu.

Pro focení je připravena dvojice dvanáctimegapixelových fotoaparátů se skvělou světelností f/1.7 a optickou stabilizací obrazu. Video můžete nahrávat až ve 4k rozlišení. Přední selfie kamerka disponuje 8Mpx rozlišením a světelností f/1.7; kvalitní snímky nejen z hlavního fotoaparátu, ale i z přední kamery jsou tedy zaručeny, a to i v horších světelných podmínkách. K modelové řadě Galaxy Note neodmyslitelně patří také interaktivní pero S Pen pro pohodlné ovládání operačního systému Android.

O přísun energie se stará 3000mAh baterie s podporou rychlého nabíjení. Za pouhých 30 minut akumulátor dobijete na 50 procent jeho kapacity. Kompletní hardwarové parametry Samsungu Galaxy Note8 naleznete v našem katalogu, případně v naší podrobné recenzi.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.