Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Články » Nový díl TV pořadu SMARTmania: test Honoru 20 Pro a zpoždění ohebných smartphonů

Nový díl TV pořadu SMARTmania: test Honoru 20 Pro a zpoždění ohebných smartphonů

Už dnes v 17:30 se můžete těšit na nový díl pořadu SMARTmania o technologických novinkách. V něm si otestujeme výkonný smartphone Honor 20 Pro, který je vlajkovým modelem značky. Svou premiéru si odbyl na konci května v Londýně a během následujících týdnů by se měl dostat do prodeje (česká cena ale zatím stanovena nebyla). Novinka láká na čtyři fotoaparáty na zadní straně, prostorný displej s úhlopříčkou 6,26″ a také na baterii s kapacitou 4000mAh a podporou rychlého nabíjení.

Trendem letošního roku měly být telefony s ohebným displejem, ale jak v případě Samsungu, tak i Huawei jsme se dočkali odložení uvedení do prodeje o několik měsíců. A právě důvodům zpoždění se v dnešním díle rovněž budeme věnovat.

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud nestihnete dnešní premiéru v 17:30, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

Záznamy všech předešlých dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments