Domů » Bleskovky » Nový díl Angry Birds: Star Wars II pro Android, iOS a Windows Phone je tu

Nový díl Angry Birds: Star Wars II pro Android, iOS a Windows Phone je tu

Finská společnost Rovio včera vypustila do světa v pořadí již sedmý díl legendární hry Angry Birds: Star Wars II, ve kterém budete opět s naštvanými opeřenci likvidovat zákeřné čuníky a jak už název napovídá, vše se ponese v duchu Hvězdných válek.

Novinkou jsou speciální charaktery a hračky Telepods, které si můžete zakoupit v zahraničních internetových obchodech za zhruba 370 Kč. Jakmila pak postavičku „telepoda“ umístíte do speciálního držáku a následně jej umístíte nad přední kameru vašeho zařízení, postavička se „teleportuje“ do hry a můžete s ní vyrazit do boje.

Angry Birds Star Wars 2: Official Gameplay Trailer - out September 19!

Zatímco v minulém díle bylo možné bojovat pouze za rytíře Jedi (světlá strana), ve dvojce máte možnost přidat se k temné straně Darth Vadera. Celkem na vás čeká přes tři desítky charakterů, se kterými můžete hrát.

Angry Birds Star Wars 2 - Introducing Telepods

Video: Využití Telepoda v akci


USA: Telepodi v kamenné prodejně

Angry Birds: Star Wars II jsou k dispozici pro Android, iOS i Windows Phone. Pro první zmíněnou platformu je hra dostupná zcela zdarma, avšak s reklamním proužkem, pro iOS a mobilní Windows ji můžete koupit za 21 Kč.

-
-
-

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. Jirka (neregistrovaný)

  Pro Android stojí klasická verze pokud vím 24Kč, zdarma je jen když ji ukradnete. Ale pro Android existuje navíc verze s reklamami, která je zdarma.

 2. fero (neregistrovaný)

  Docela dobrá zpráva, že by už brali WP8 vážně?

  • lak (neregistrovaný)

   MS prostě Roviu pravděpodobně zaplatil za podporu tohoto minoritního OS u této hry v den vydání. Jinak by to dopadlo jako vždy – WP verze později nebo vůbec.

  • Jirka (neregistrovaný)

   No třeba Gameloft již potvrdil že všechny další hry bude vydávat pro Android, WP a iOS současně. EA dokonce bude upřednostňovat WP před Androidem(kde má problém s pirátstvím). Ostatně v řadě zemí včetně ČR, WP už predehnalo iOS tak se není cemu divit.

  • nah (neregistrovaný)

   No, tak to nevím jestli bude upřednostňovat WP před Androidem. Nedávno jsem na netu četl, že má EA největší tržby z Androidích her. Tržby větší, než z počítačových.

  • MichalWP (neregistrovaný)

   Lak směju se ti ty ubožáku :D:D:D:D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).