Domů » Články » Novinky ve světě mobilních her: simulátor zábavního parku a další nálož oddechovek

Novinky ve světě mobilních her: simulátor zábavního parku a další nálož oddechovek

V dalším díle našeho seriálu o novinkách ve světě mobilních her se podíváme na pestrou škálu titulů. Nevyhneme se známým značkám ani méně známým oddechovkám, které dokáží zpříjemnit krátkou chvíli i nekonečné čekání na spoj městské hromadné dopravy.

Westworld

Náš výběr začněme mobilním ztvárněním televizního seriálu Westworld. Stejně jako v seriálu, i ve hře se staráte o futuristický zábavní park. Pokud jste někdy hráli hru Fallout Shelter, budete ve Westworldu jako doma, neboť cíl hry je v podstatě totožný – ze skromných začátků v podobě několika málo místností vybudovat rozlehlé impérium.

Westworld
Westworld
Autor: Warner Bros.
Cena: zdarma+

DR. MEEP

DR. MEEP není žádná objevná hra – v podstatě se jedná o klasiku žánru spoj tři. Kromě neotřelého grafického kabátu ovšem přidává jednu vrstvu hratelnosti navíc. Jak název napovídá, ve hře se zhostíte role doktora, který léčí pacienty. I když pro jejich léčení používáte mechanismus spoj tři, musíte také dávat pozor, jaké tři symboly spojovat, abyste pacienta vyléčili.

DR.MEEP
DR.MEEP
Cena: 24,99 Kč
‎DR.MEEP
‎DR.MEEP
Cena: 25,00 Kč

Golf Club: Wasteland

Pokud máte golf spojený s krásným počasím a nekonečnými zelenými pláněmi, tak vás Golf Club: Wasteland určitě překvapí. Z greenů se přesunete rovnou do postapokalyptické krajiny, kde překážky tvoří kontejnery a typický golfový vozík supluje tryskový batoh na zádech. Jestli považujete golf na nudnou hru snobů, tato hra vás vyvede z omylu.

‎GC Wasteland
‎GC Wasteland
Cena: 79,00 Kč

Playing for a better World

Jak už název napovídá, v této hříčce půjde taky trochu o vzdělávání. Playing for a better World je jednoduchá hra o správném třídění odpadu, která je sice zaměřená na mladší publikum, nicméně i starší hráči se mohou leccos přiučit. Množství odpadu na naší planetě exponenciálně roste a správné třídění může pomoci více, než si jsme ochotni připustit.

‎Playing for a Better World
‎Playing for a Better World

Rally Legends The Game

Jediným zástupcem závodní hry v našem výběru je Rally Legends The Game, která se, jak napovídá samotný název, zaměřuje na rallye. Po grafické stránce je hra zpracována až spartansky, nicméně pro úspěch je nutné dávat si pozor na počasí, charakteristiku trati, správné nastavení vozidla a především jeho správný výběr. Hra je až překvapivě komplexní, takže nuda určitě nehrozí.

‎Rally Legends The Game
‎Rally Legends The Game

Survival Barren Roads

Survival Barren Roads trochu připomíná oblíbenou věčnou betaverzi Day Z. Princip hry je obdobný – v rozsáhlém multiplayeru se družit s ostatními hráči, budovat nedobytnou základnu a především přežít. Přežití je totiž stěžejní prvek celé hry. Díky dobré grafické stránce vás hra jednoduše pohltí a jen tak nepustí.

‎Survival Barren Roads
‎Survival Barren Roads

Try To Not Laugh With Cool Cat

Poslední hra v našem výběru a zároveň nejtrhlejší oddechovka. V roli cool kočky, jež cestuje vesmírem, bojujete proti padajícím bombám, respektive se jim snažíte uhýbat a zároveň neustále pokračovat kupředu. Jednoduché, ztřeštěné a rozhodně neskutečně zábavné.

Pokud jste tento týden narazili na nějaké nové hry, které rozhodně stojí za to, budeme rádi, když se o své tipy podělíte v komentářích :-)

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).