Domů » Články » Novinky ve světě mobilních her: šest titulů, které byste neměli minout

Novinky ve světě mobilních her: šest titulů, které byste neměli minout

V dnešním výběru toho nejlepšího, co se na mobilní herní scéně urodilo za uplynulý týden, se podíváme především na závodní hry, a to jak ty oddechové, tak náročnější. Ve výběru nebude chybět ani hra z populárního světa Game of Thrones, kombinace oblíbených žánrů MOBA a battle royale, letecké bitvy z druhé světové války nebo v našich končinách exotický kriket. Tak se pohodlně usaďte a užijte si náš výběr :-)

Cuby Cars

Ve hře Cuby Cars pomáháte autíčku se jménem Fluppy a jeho přátelům překonávat náročné tratě, které fungují jak v horizontálním, tak vertikálním směru. Úkol to není jednoduchý, neboť na tratích je spousta překážek, které závod ihned ukončí. Nechybí ani vylepšování vašich vozítek, což má pozitivní vliv na hratelnost.

‎Cuby Cars
‎Cuby Cars
Cena: zdarma+

F1 Mobile Racing

Královna motorsportu se ve hře F1 Mobile Racing dočkala opravdu kvalitního zpracování na mobilní zařízení, které má na svědomí studio Codemasters. To zaručuje nejen kvalitu, ale také oficiální licence okruhů, jezdců, stájí i vozů. Do závodů se můžete vrhnout s vlastním jezdcem a vozem, což umocňuje zážitek z hraní.

Reigns: Game of Thrones

Zatímco seriáloví fanoušci čekají na poslední sérii a ti knižní doufají, že George R. R. Martin dopíše svou ságu dříve, než zemře, na mobilních platformách se objevila adventura Reigns: Game of Thrones. V ní se svým favoritem na základě jednoduchých dialogových voleb jdete za jediným cílem: železným trůnem. Hra je variací na úspěšný titul Reigns: Her Majesty, takže kvalita zpracování je zaručena.

Reigns: Game of Thrones
Reigns: Game of Thrones
Cena: 89,99 Kč
‎Reigns: Game of Thrones
‎Reigns: Game of Thrones
Autor: Devolver
Cena: 99,00 Kč

Survival Heroes

Máte rádi herní žánry MOBA a battle royale? Pak jistě uvítáte hru Survival Heroes, která umně kombinuje oba tyto žánry v jeden, což může vyústit v jediné – frenetickou akci všech proti všem, kde přežít je těžší úkol, než se může zdát. Jen pozor, hra je poměrně návyková, ale to jistě všichni hráčí MOBA her dobře znají.

‎Survival Heroes
‎Survival Heroes

Village Cricket

Kriket je krásná hra populární především v Indii a Pákistánu, kde má jistě fanoušků dostatek, nicméně v našich končinách se jedná spíše o podivnou variaci na baseball, která trvá i několik hodin. Pokud však chcete do světa kriketu proniknout, pak Village Cricket je dobrou a jednoduchou vstupenkou.

Village Cricket
Village Cricket
Cena: 28,99 Kč

Warplanes: WW2 Dogfight

Leteckých simulátorů je i na počítačích a konzolích jako šafránu, proto mobilní hra Warplanes: WW2 Dogfight nemůže v našem výběru chybět. Krásně zpracovaná letadla v otevřeném světě udělají radost nejen nadšeným aviatikům, ale také obyčejným hráčům, kteří chtějí sestřelit pár nácků. Úkoly se různí, takže nudou rozhodně trpět nebudete.

Warplanes: WW2 Dogfight
Warplanes: WW2 Dogfight

Pokud jste tento týden narazili na nějaké nové hry, které rozhodně stojí za to, budeme rádi, když se o své tipy podělíte v komentářích :-)

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments