Domů » Články » Novinky ve světě mobilních her: sedm titulů, které stojí za to vyzkoušet

Novinky ve světě mobilních her: sedm titulů, které stojí za to vyzkoušet

V dnešním díle našeho pravidelného výběru mobilních novinek, které vyšly v uplynulých dnech, na vás čeká pořádná nálož bizarních her, které rozhodně zaujmou. Nicméně to není jen o podivnostech, jako Bacon nebo Butterfly Manager. Ve výběru najdete také kvalitní basketbal, hru inspirovanou Dark Souls nebo retro tituly, které vás rozhodně budou bavit. Vybrali jsme pro vás sedm nových titulů, kterými si můžete zpříjemnit třeba víkendové lenošení :-)

Animus: Harbinger

Temné fantasy RPG Animus: Harbinger ze všeho nejvíce připomíná populární sérii Dark Souls. Stejně jako v této těžké sérii je i v Animu propracovaná mytologie, nicméně ta vás u hraní příliš držet nebude. O co jde ve skutečnosti, jsou těžké souboje, které jsou tou pravou výzvou pro každého náročného hráče.

Animus - Harbinger
Animus - Harbinger
Autor: TENBIRDS
Cena: zdarma
‎Animus - Harbinger
‎Animus - Harbinger
Autor: 10Birds
Cena: zdarma+

Bacon: The Game

Jak již název napovídá, Bacon: The Game není hra pro vegetariány. Jedná se o jednoduchou hříčku, která využívá fyziku. S pomocí pánvičky máte za úkol odpálit slaninu na různé předměty, jako například Ameriku nebo Napoleona. Po úspěšném odpalu vám odměnou bude fotografie a kousek operní árie. Zkrátka zenová hra pro masožravce.

Butterfly Manager

Ve hře Butterfly Manager nejde o suché excelové tabulky, jako tomu bývá u jiných manažerů. Tato sympatická hra využívá rozšířenou realitu k jedinému účelu – řízení motýlů. Ty musíte dostat ke kytkám, což možná zní jednoduše, ale v praxi jde o pořádnou výzvu.

Butterfly Manager
Butterfly Manager
Autor: YINJIAN LI
Cena: zdarma
‎Butterfly Manager
‎Butterfly Manager
Autor: YINJIAN LI
Cena: 25,00 Kč+

Cube Escape: Paradox

V adventuře Cube Excape: Paradox se vžijete do kůže detektiva Dale Vandermeera, který se probudil v neznámé místnosti s výpadkem paměti. Cílem hry není nic jiného, než zjistit při řešení komplexních hádanek, kde jste a co tam děláte. A pak to nejdůležitější – jak se dostanete z oné místnosti ven.

Cube Escape: Paradox
Cube Escape: Paradox
Autor: Rusty Lake
Cena: zdarma
‎Cube Escape: Paradox
‎Cube Escape: Paradox
Autor: Rusty Lake
Cena: zdarma+

Hot Guns

Kde ostatní selhávají, tam nastupujete vy. Alespoň tak to platí ve hře Hot Guns, která zaujme frenetickou hratelností a pixelovou stylizací, která nestárne. S retro stylizací nicméně přichází také retro obtížnost. Pokud se chcete prostřílet až do konce, bude vás to stát možná více času, než byste byli rádi.

Hot Guns
Hot Guns
Cena: 42,99 Kč
‎Hot Guns
‎Hot Guns
Cena: 9,00 Kč

NBA 2K19

Zatímco EA ve sportovních hrách kraluje, v jednom sportu je značně pozadu – v basketbalu. Ten bezesporu opanuje 2K se svou basketbalovou sérií. Nyní vychází další ročník 2K19, který kromě lepší grafiky, aktuálních sestav a spousty drobných vylepšení přináší také příběhový mód.

NBA 2K19
NBA 2K19
Autor: 2K
Cena: 199,00 Kč+

Neon Cop

Poslední hrou v našem výběru je Neon Cop – retro každým coulem. Kromě retro stylizace alá 80. léta se vrací také koncept nekonečné závodní hry ve třech pruzích, kterou můžete znát ze starých her na platformě Java ze starých telefonů. Každopádně se jedná o osvěžující záležitost, která vás na nějakou chvíli zabaví.

‎Neon Cop
‎Neon Cop
Cena: zdarma+

Pokud jste tento týden narazili na nějaké nové hry, které rozhodně stojí za to, budeme rádi, když se o své tipy podělíte v komentářích :-)

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments