Domů » Články » Novinky ve světě mobilních her: formule, bojovky a oddychovky

Novinky ve světě mobilních her: formule, bojovky a oddychovky

Máme středu, což znamená další díl našeho seriálu o mobilních herních novinkách, které se objevily na trhu za uplynulý týden. Pochopitelně nebudou v našem výběru chybět závodní hry, jednoduché oddychovky na pár minut a také trocha akce. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si náš výběr.

Absolute Drift

Absolute Drift je jednoduchá závodní hra s minimalistickou grafikou, která skýtá výzvu především svým fyzikálním modelem. Jak název napovídá, jde o driftování. To si můžete užít ve třech herních módech s až 6 vozidly. Za zmínku stojí také hudební stránka hry, o kterou se postarali C41 a Nyte.

‎Absolute Drift
‎Absolute Drift
Autor: Noodlecake
Cena: 25,00 Kč

Air Strike – Galaxy Shooter

Nezastíranou inspirací pro Air Strike je bezesporu legendární hra Space Invaders, což určitě není na škodu. Do známého žánru autoři nikterak významněji nezasahovali, takže se můžete těšit na nekonečné zástupy nepřátel, tuhé bossy a zběsilé tempo.

Ala Mobile GP

Fanoušci královny motorsportu si rozhodně nesmí nechat ujít Ala Mobile GP. Mobilní zpracování formulí se autorům povedlo i bez licencí, s grafikou si nicméně mohli vyhrát trochu více. Nic to ovšem nemění na návykové hratelnosti.

‎Ala Mobile GP
‎Ala Mobile GP
Cena: 25,00 Kč

Boxing Star

Boxovací arkáda Boxing Star v některých ohledech připomíná boxovací hry na konzoli Wii, jen upravené pro mobilní zařízení. Stylizovaná grafika, která se inspiruje u automatových mlátiček, hru ozvláštňuje a především se nebere moc vážně. Se svým boxerem nicméně musíte před každým zápasem trénovat, jinak se daleko nedostanete – hra totiž umí také potrápit.

Boxing Star
Boxing Star
Cena: zdarma
‎Boxing Star
‎Boxing Star
Cena: zdarma+

Don’t Let Go – Free Falling

Oddychovka Don’t Let Go vás skvěle zabaví při čekání na MHD. Během volného pádu ovládáte dvě postavičky, se kterými se musíte vyhýbat objektům v prostoru. Po cestě dolů samozřejmě nesmíte zapomínat sbírat nezbytné body.

Motorsport Manager Mobile 3

Fandům manažerů všeho druhu není třeba Motorsport Manager Mobile 3 dlouze představovat. Ve třetím dílu úspěšné herní série se opět chopíte motoristického sportu z jiné stránky, konkrétně si celou sezónu užijete z pohledu manažera stáje. Jen pozor – pokud si na hru zvyknete, umí být velmi návyková.

Motorsport Manager Mobile 3
Motorsport Manager Mobile 3
Cena: 179,99 Kč

Pool 2048

Poslední hrou v našem výběru je oddychovka starého střihu. Vždyť kdo by neznal pool, legendární hospodskou hru, kterou je snadné pochopit, ale těžké ovládnout. V Pool 2048 je ale koncept posunutý o level výše, neboť při hraní musíte trefovat koule v duchu hry 2048, což není nic jednoduchého.

Pool 2048
Pool 2048
Autor: YINJIAN LI
Cena: zdarma
‎Pool 2048
‎Pool 2048
Autor: YINJIAN LI
Cena: zdarma+

Pokud jste tento týden narazili na nějaké nové hry, které rozhodně stojí za to, budeme rádi, když se o své tipy podělíte v komentářích :-)

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentáře

  1. Ty formule jsou super, už jsem je stáhnul a hraju :-)

  2. Motorsport Manager Mobile 3 je naprosto famózní. Skvěle vyvážený poměr přístupnosti a komplexity. Od něj by se měl učit Football Manager, jak udělat zábavný mobilní manažer.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).