Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Nové preview Androidu N má být údajně vhodné pro každodenní použití

Nové preview Androidu N má být údajně vhodné pro každodenní použití

Google dnes na konferenci I/O odhalil novinky, které se stanou součástí Androidu v chystané verzi N. Majitelé podporovaných zařízení si budou moci již za několik hodin stáhnout nové preview, které podle Google nabídne kvalitu beta verze, a tudíž je možné jej s přimhouřením oka provozovat na primárním zařízení. U předchozích dvou sestavení to přitom Google silně nedoporučoval.

Android

Novou verzi Androidu N si mohou stáhnout uživatelé zařízení Nexus 5X, 6, 6P a 9, Nexus Player, Google Pixel C a Sony Xperia Z3. Stačí jednoduše zaregistrovat zařízení na stránkách android.com/beta a instalovat nová preview formou OTA aktualizací. Před uvolněním veřejné verze Androidu N má Google v plánu vydat celkem 5 preview, nyní se tak přehoupl do druhé poloviny. Finální verze má být vydána již na konci léta.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel