Domů » Bleskovky » Nové Nokie dostanou Android P: dočkáme se již brzy?

Nové Nokie dostanou Android P: dočkáme se již brzy?

HMD Global, výrobce novodobých Nokií s operačním systémem Android, se zavázal, že všechny Nokie dostanou Android P, který je v současné době ve vývoji. Vzhledem k tomu, že Nokie mají v podstatě čistý Android, tak alespoň zdánlivě není nic, co by v dodržení tohoto slibu bránilo.


Jenže konkrétní datum stále neznáme. Aktuálně v Číně probíhá beta program Androidu P pro modely 6.1, 7, 7 plus a 8 Sirocco. Podle informací, které prozradili z Nokia Mobile Care, se dočkáme updatu někdy v srpnu, což je dost neurčitá informace. Snad HMD Global skutečně dodrží svůj slib.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Jeden komentář

  1. hulak (neregistrovaný)

    Spíše by se měli soustředit na vyladění to co je, ten jejich zatrolený systém je děs běs, v tomhle je lepší stará A1

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *