Domů » Bleskovky » Nové Nokie dostanou Android P: dočkáme se již brzy?

Nové Nokie dostanou Android P: dočkáme se již brzy?

HMD Global, výrobce novodobých Nokií s operačním systémem Android, se zavázal, že všechny Nokie dostanou Android P, který je v současné době ve vývoji. Vzhledem k tomu, že Nokie mají v podstatě čistý Android, tak alespoň zdánlivě není nic, co by v dodržení tohoto slibu bránilo.

Jenže konkrétní datum stále neznáme. Aktuálně v Číně probíhá beta program Androidu P pro modely 6.1, 7, 7 plus a 8 Sirocco. Podle informací, které prozradili z Nokia Mobile Care, se dočkáme updatu někdy v srpnu, což je dost neurčitá informace. Snad HMD Global skutečně dodrží svůj slib.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. Spíše by se měli soustředit na vyladění to co je, ten jejich zatrolený systém je děs běs, v tomhle je lepší stará A1

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).