Domů » Články » Nové mobilní hry za uplynulý týden: krocení dinosaurů, fotbalová horečka a tajemné Japonsko

Nové mobilní hry za uplynulý týden: krocení dinosaurů, fotbalová horečka a tajemné Japonsko

V novém pravidelném seriálu vám každý týden představíme nové hry, které vyšly na iOS a Android. V prvním výběru zkrotíme pár dinosaurů a necháme se strhnout fotbalovou horečkou, která vypukla v souvislosti s právě probíhajícím mistrovství světa ve fotbale, jenž se koná v Rusku.

Ark: Survival Evolved

Ve hře Ark: Survival Evolved bude vaší primární úlohou přežít ve světě plném dinosaurů. Při průchodu světem narazíte na více než 80 druhů dinosaurů, které můžete zkrotit a osedlat. Nechybí ani možnost budovat svou základnu nebo se utkat s živými oponenty ve hře více hráčů.

ARK: Survival Evolved
ARK: Survival Evolved
‎ARK: Survival Evolved
‎ARK: Survival Evolved

Champion Eleven

Fotbalová horečka, kterou odstartovalo mistrovství světa, se nevyhnula ani vývojářům mobilních her. Champion Eleven, který vznikl pod patronátem trenéra Pepa Guardioly, nabídne fotbalové zápasy ve 2D i 3D, možnost multiplayerových klání nebo postup s vlastním týmem skrze ligu.

Huge Football

Druhou fotbalovou hrou v našem výběru je Huge Football. Jak název napovídá, jedná se o opravdu „velkou“ hru. Jako malý fotbalový hráč se snažíte prosadit se ve velkém světě a větším hráčům ukradnout slávu a pohár. Hra je připravena pro AR a jen tak mimochodem je zábavnější, než si myslíte.

Huge Football
Huge Football
Cena: zdarma
‎Huge Football
‎Huge Football
Cena: zdarma+

Football Forever

Třetí fotbalovou hrou v našem výběru je Football Forever. Ta je také ze všech nejjednodušší na ovládání a mechaniky, nic jí to však neubírá na hratelnosti. Jediným cílem ve Football Forever je dát gól – ze začátku to není nic složitého, ovšem s postupem času obtížnost stoupá a stoupá.

Football Forever
Football Forever
Autor: Play Logik
Cena: zdarma
Football Forever
Football Forever
Autor: Play Logik
Cena: zdarma+

Infinite Pool

Jednoduchá hříčka Infinite Pool je obdobou nekonečných běhacích her, akorát s tím rozdílem, že hrajete nekonečný kulečník. Jedním prstem ovlivňujete směr a sílu šťouchu při postupu nekonečným koridorem, ve kterém vás čeká spousta výzev, ale také nemálo odměn.

‎Infinite Pool
‎Infinite Pool
Autor: Kiseki Games
Cena: zdarma+

Ninja Masters

Ninja Masters je další z řady her studia Increditastic. O co v ní jde? Jednoduše o souboj dvou ninjů. Ovládání hry je až triviální, nicméně perfektní zvládnutí je otázkou delší praxe. Na výběr máte přes 45 zbraní, 10 lokací, přes 50 úrovní a více než 10 hlavních protivníků. Hrát můžete také proti svým přátelům, což se nikdy neomrzí.

Ninja Masters
Ninja Masters
Cena: zdarma
‎Ninja Masters
‎Ninja Masters
Autor: Zhibin Du
Cena: zdarma+

Push sushi

Poslední hrou v našem výběru je zároveň druhou hrou inspirovanou v Japonsku. V Push sushi máte jednoduchý úkol – vytvořit dobré sushi, správně ho zpropagovat a vyslat do světa. Není to ovšem tak jednoduché, jak se zdá. S postupem času obtížnost roste, takže nudit se rozhodně nebudete.

Push Sushi
Push Sushi
Autor: ZPLAY Games
Cena: zdarma

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).