Domů » Bleskovky » Nové makety iPhonů na videu ukazují dvě velikosti obrazovky

Nové makety iPhonů na videu ukazují dvě velikosti obrazovky

Datum představení nových iPhonů se nezadržitelně blíží, což znamená jediné: množí se spekulace, jak budou chystané novinky vypadat. Jednou z oblíbených disciplín jsou úniky maket, které používají výrobci příslušenství. Tyto makety jsou vyhotoveny podle návrhů, které obdržely dodavatelské řetězce Applu, konkrétně se objevily na stránkách TigerMobile.

iPhone 2018 - Leaked 6.1" and 6.5" Dummy 2018 Hands-On
iPhone 2018 Dummy Hands On Video Closeup

Na videích můžeme vidět dvě velikosti chystaných iPhonů: menší 6,1″ LCD model, který by měl být dostupnější iPhone X, a větší model 6,5″ OLED, kterému se neoficiálně přezdívá iPhone X Plus. Fotoaparáty se mají u obou lišit, menší model zůstane u jedné čočky, větší bude osazen duálním fotoaparátem, stejným jako má současný iPhone X. Menší model by také měl mít tlustší rámečky kolem displeje, přičemž materiál bočního rámu by měl být z hliníku, nikoli z nerezové oceli. Na skutečné iPhony si nicméně musíme počkat do října.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

13 komentářů

 1. Ty foťáky jsou vystouplé snad půl metru nad tělem telefonu :D
  To je HNUS velebnosti

 2. Prostě Apple. Neumí nic ani design chudáci.

  • Co podle tebe umí udělat design? Prosím, neříkej Xiaomi, jinak se už fakt zblázním.

  • Úplní chudáci, rekordní prodeje, zisky, hodnota firmy. Vůbec nevědí, jak dělat business, měli by se Martina zeptat.

  • To nic nemění na tom, že je to hnusný jak pr*el

 3. Tak špatný to zase není, pánové. Uvědomte si taky, že kvůli konstrukci to jinak třeba nejde udělat, třeba notch, tak i vystouplí fot´ák.

  • Tak ať je o trošku širší a komu to vadí? Třeba bychom měli i lepší výdrž baterie. Notch je pekelný hnus. Huawei 20 Pro to umí softwarově prodloužit jako řádek, a to tak, že to člověku neleze na nervy, ale o tom si Apple může nechat zdát. Mít telefon bez obalu už nejde díky vystouplému foťáku ven. Mrví jeden prodkut za druhým.

  • „Mrví jeden prodkut za druhým.“

   ???? to uz asi dlho apple nevydrží

  • Třeba tak tlustý jak Sony, že? :D Co vypadá, jako kdyby měl nafouknutou baterku :D

  • Vypadá to, že je Apple před krachem, co, pane lol?

  • Máte pravdu, ale trendy jsou takové.

 4. Na konkurenčním webu se mě líbil jeden zcela trefný a perfektně napsaný příspěvek.
  Cituji ho níže..

  „Takže si to shrneme:
  Telefony, které ztrácejí signál, ohýbají se, v zimě se vypínají při cca 30% aku, praskající sklíčka fotoaparátu u iPhone X, rozpadající se kabely, reproduktory zasí*ající nábytek, rychle odcházející klávesnice McBooků, praskající displeje hodinek napříč všemi generacemi atd. Možná jsem něco vynechal. To je ta kvalita Apple, za kterou je třeba si připlácet? Aha.“

 5. Tak uni-mu v elektru daju snad aspon tu maketu, ked tie iPhony vyradia z predaja. Aby aj on mal Apple.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).