Domů » Články » Nové elegantní fitness hodinky HONOR Watch ES vydrží až 10 dní

Nové elegantní fitness hodinky HONOR Watch ES vydrží až 10 dní

Společnost HONOR uvádí na trh kromě outdoorových hodinek HONOR Watch GS Pro i druhou novinku, a to fitness hodinky HONOR Watch ES.  Tyto chytré hodinky nejsou jen super stylový doplněk, umí totiž naměřit až 95 různých sportovních režimů, fungují jako virtuální fitness trenér a dálkově s nimi můžete pořizovat fotografie nebo přehrávat hudbu na vašem telefonu.

watch ES

Na jedno nabití vydrží až 10 dní. Hodinky jsou v předprodejích do 18. října k dostání v černé barvě za příjemných 2 499 Kč a s dárkem v podobě fitness náramku HONOR Band 5.

Až 10 dní bez nabíjení

Výrobce obdařil tuhle novinku duální čipovou sadou s nízkou spotřebou energie, která vám společně s výkonnou baterií zaručí až 10denní výdrž na 1 nabití, a to i při vždy aktivovaném sledování srdečního tepu a spánku. Hodinky HONOR Watch ES nabijete z 0 na 70 % za 30 minut.

Virtuální fitness trenér přímo na vašem zápěstí

S hodinkami HONOR Watch ES získáte osobního virtuálního fitness trenéra, který vám pomůže udržovat aktivní životní styl. Hodinky podporují až 95 tréninkových režimů včetně běhu, cyklistiky, plavání, jógy a mnoha dalších, které poskytují údaje o cvičení v reálném čase. Automaticky detekují až 6 tréninků a zaznamenávají údaje o probíhající aktivitě.

Kromě toho poskytují HONOR Watch ES 12 animovaných tréninkových kurzů vhodných pro cvičení doma nebo v kanceláři, včetně cvičení na úlevu od bolesti ramen či na spalování tuků a 44 animovaných cviků s přesnou demonstrací, abyste cviky dělali správně.

Více než fitness náramek

Pro maximalizaci pohodlí a efektivity jsou fitness hodinky HONOR Watch ES vybaveny širokou nabídkou funkcí. Můžete na nich přijímat oznámení o příchozích hovorech a zprávách, a být tak připojeni kdykoli a kdekoli. Kromě toho můžete hodinky použít k zobrazení informací o počasí, přehrávání hudby, a pokud jste majitelem telefonů HONOR nebo Huawei také k dálkovému ovládání fotoaparátu telefonu.

watch ES 5

Hodinky již standardně zvládnou komplexně monitorovat vaše zdraví. Nepřetržitě monitorují srdeční tep, hladinu kyslíku v krvi či délku a kvalitu spánku. Kromě zmíněného dokážou sledovat i hladinu stresu a pomohou vám ji snížit pomocí dýchacích cvičení.

Stylový módní doplněk

Veškeré dění se odehrává na stylovém 1,64“ podlouhlém AMOLED displeji s rozlišením 456 x 280 pixelů. Ten je schopen automaticky upravovat jas v závislosti na úrovni okolního světla a zaručí vám čitelnost v kteroukoliv denní dobu. Pohodlné nošení zaručuje i jejich váha (pouhých 21 g). Hodinky HONOR Watch ES vám umožní vyjádřit svou náladu a osobnost přizpůsobením ciferníků, díky čemuž se stanou stylovým módním doplňkem pro každou příležitost.

Více informací naleznete na webuHiHonor.com/cz.

 

 

 

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.