Domů » Bleskovky » Nové Apple Watch nabírají zpoždění. Na některé modely si počkáte několik týdnů

Nové Apple Watch nabírají zpoždění. Na některé modely si počkáte několik týdnů

Už při oficiálním představení Apple Watch Series 7 nebyl dobrým signálem fakt, že gigant z Cupertina hned neoznámil datum prodeje. Předprodej přišel až minulý pátek 8. října, přičemž do prodeje se hodinky mají dostat tento pátek 15. října, nicméně po celou dobu se šířily spekulace, že množství chytrých hodinek od Applu je značně omezené.

apple watch 7 7
Apple Watch Series 7 se ještě před zahájením prodeje stávají nedostatkovým zbožím

O problémech s produkcí se hovořilo ještě před představením a aktuální odhady termínů dodání omezené zásoby jen potvrzují. Relativně dobrou zásobu má Apple u nejlevnějších modelů s hliníkovým tělem o rozměrech 41 milimetrů, pokud si tedy zvolíte správný řemínek a barvu těla.

U ostatních variant už nastávají problémy. V případě některých kombinací u levnějších modelů píše Apple aktuálně není k dispozici, u verzí s pouzdrem z nerezové oceli není výjimkou dodání v řádu 3–4 týdnů. Pokud nicméně toužíte po větších 45milimetrových variantách s pouzdrem z nerezové oceli, překvapit vás může dodání 5–6 týdnů.

Obdobnou situaci zažívá Apple také v případě chytrých telefonů iPhone 13 (mini) a iPhone 13 Pro (Max), kdy u některých variant si na dodání taktéž pár týdnů počkáte.

Dominik Vlasák

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).