Domů » Bleskovky » iPhone 13 Pro je nedostatkovým zbožím. Na dodání si počkáte minimálně měsíc

iPhone 13 Pro je nedostatkovým zbožím. Na dodání si počkáte minimálně měsíc

Apple minulý pátek spustil předobjednávky nových iPhonů 13, nicméně pokud jste si je nestihli objednat během prvních dvou dnů a teprve se na nákup chystáte, příliš váš nepotěšíme. Dodací lhůty se totiž u všech čtyř modelů prodloužily o několik týdnů.

iPhone 13 3 1
Nové iPhony řady 13 se krátce po zahájení předprodeje staly nedostatkovým zbožím

Na oficiálních stránkách Apple.cz sice zřetelně svítí „V prodeji od 24. září“, ale po navolení konkrétního modelu, barvy a kapacity paměti se dozvíte nepříjemnou pravdu – „Doručení za 4–5 týdnů“. Nejnovějších iPhonů 13 Pro a 13 Pro Max se tak bohužel dočkáte nejdříve za měsíc.

V případě základního iPhonu 13 a iPhonu 13 mini je naštěstí situace o něco lepší. Na populární varianty si počkáte 2–3 týdny, ostatní vám Apple doručí během 5–7 pracovních dnů. Vzhledem k tomu, že nikdo přesně neví, jaké bude mít v den zahájení prodeje Apple reálné zásoby, může se doba doručení ještě protáhnout.

Dominik Vlasák

4 komentářů

  1. Měsíc bez nového iPhonu? To budu mít přímo absťák.

  2. Tak je to lepší , než dat o 5000kc víc, frajerum na Bazoši😂 nechápu , ze to nikdo kupuje

    • Čas je vzácný, nemám problém si připlatit, abych měl iphone dříve. Je to otázka priorit.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).