Domů » Bleskovky » Nová vlna přichází. Essential na zítřek něco chystá

Nová vlna přichází. Essential na zítřek něco chystá

Essential Phone loni propadnul, podle dat společnosti IDC se jej prodalo pouze 88 tisíc kusů. Andy Rubin se ale nevzdává a na zítřejší den něco chystá.

Podle oficiálního tweetu je na zítřek naplánován příchod nové vlny; co ji bude reprezentovat, zatím nevíme. Na obrázku je patrná čtečka otisků prstů ze současného modelu, je tedy vysoce pravděpodobné, že se dočkáme pouze jeho nové barevné varianty. Ve hře je však i druhá generace, kterou vývojáři koncem loňského roku přislíbili komunitě na síti Reddit. Její představení by však bylo spíše překvapením, první generace byla představena na konci loňského května.

Essential Phone naprosto propadl. Loni se ho neprodalo ani 90 tisíc

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Já bych to viděl jen na novou barvu. Ostatně se tak na to tváří i jejich web.

    [odkaz] -scrollovat úplně dolů

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).