Domů » Bleskovky » Nová vlajková loď LG přijde v červnu a bude mít zbrusu nový design

Nová vlajková loď LG přijde v červnu a bude mít zbrusu nový design

O nové vlajkové lodi korejského giganta LG se spekuluje již nějakou dobu a za jistou informaci se prozatím považuje pouze to, že neponese název G7 a že design se bude lišit. To potvrzuje také Venture Beat, který tvrdí, že o nástupci LG G6 se mluví v kódovém označení jako o „Judy“ a také se často zmiňuje právě „zcela nový design“.

Displej Judy by měl mít velikost 6,1″ s poměrem stran 18:9, který nese označení Full Vision. Ten už LG ve svých smartphonech používá, nejedná se tedy o žádné překvapení. Co ovšem překvapující je, je použitá technologie. Nástupce vlajkové lodi G6 by neměl používat technologii OLED jako model V30, ale MLCD+, což v praxi znamená RGBW matici s bílým subpixelem navíc.

Tato technologie displeje zajistí svítivost 800 nitů, přičemž spotřeba energie by měla být o 35 % nižší než u konkurenční IPS LCD technologie. Z ostatní výbavy by neměl chybět Snapdragon 845, 64 GB vnitřní paměti, duální fotoaparát s rozlišením 16 MPx a světelností f/1,6, stupeň odolnosti IP68, podpora HDR10, bezdrátové nabíjení, 4 nebo 6 GB paměti RAM, boombox stereo reproduktory nebo vlastní chytrý asistent.

Nové vlajkové lodi LG se nicméně nedočkáme dříve než v červnu, přičemž společnosti už dříve oznámila, že bude nové smartphony vypouštět na trh „až bude třeba“.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments