Sledujte nás na YouTube

Nová verze WP7 Root Tools s podporou dalších zařízení

Pod hlavičkou Xda-developers fóra v minulých měsících vznikla homebrew aplikace WP7 Root Tools, která je určena pro odemčené telefony. Jedná se o komplexní balíček nástrojů, který zahrnuje celou řadu tweaků, editor registrů nebo pokročilého správce souborů. WP7 Root Tools byl vůbec první nástroj, díky kterému mohli registry upravovat i majitelé Samsung Omnia 7, na kterém klasické nástroje (určené pro HTC) nefungovaly.

-

Nová verze 0.9 přidá podporu pro další telefony (Samsungy 1. a 2. generace, LG, HTC „Mango“ telefony 1. generace) a ke stažení bude dostupná velice brzy. Nástroj dále umožní vývojářům nastavit status jejich aplikací na „důvěryhodné“, díky čemuž získají plný přístup (unfettered) do souborového systému a nativního kódu systému.

Zdroj

Michal Javůrek

7 komentářů

 1. Patrik Vogl (neregistrovaný)

  Takže pro HTC Titan stále ne :(

  • YAMATO (neregistrovaný)

   Ale no tak, přece nechceš obcházet dobro MS :-)

  • Patrik Vogl (neregistrovaný)

   YAMATO: Tak jde mi jen o vyhledávač, z Bingu Google, s ostatními věcmi nemám problém. Teda, je tu ještě ta společná hlasitost, ale to registry nevyřeší.

 2. YAMATO (neregistrovaný)

  Jo, to jsou dvě věci z několika, proč jsem nakonec s WP nic nekoupil, ač se mi jako celek docela líbí.

 3. VNavrátil (neregistrovaný)

  Chci se zeptat, jestli to půjde jen na úplně odemčené telefony s novou rom, nebo stačí jen unlock+interop?. Díky

 4. tomogo (neregistrovaný)

  A je to tady, WP je vlastně pořád nedodělek a proto musí vznikat takové aplikace, které doplňují telefony o základní věci, jako file manager apod.

  • VNavrátil (neregistrovaný)

   Modlím se, aby za týden představili Tango, který bude plný fíčur ze Suggestion boxů

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *