Domů » Bleskovky » Nová verze MyFone D-Back 6.0 pro obnovu smazaných dat: rozdáváme 10 licencí zdarma

Nová verze MyFone D-Back 6.0 pro obnovu smazaných dat: rozdáváme 10 licencí zdarma

Vývojáři ze společnosti iMyFone vydali zbrusu novou verzi nástroje MyFone D-Back 6.0, která slouží k obnově smazaných videí, fotografií, textových zpráv, kontaktů, historie hovorů nebo třeba konverzací z WhatsAppu, Viberu z vašeho iPhonu. Aplikace rovněž umí odstranit různé základní problémy, se kterými se občas systém iOS potýká – jde například o tzv. černé nebo bílé obrazovky, zaseknutí v recovery módu a další chyby, které znemožňují běžné používání telefonu.

Autoři nabízejí zkušební verzi ke stažení zdarma a kompatibilní je s iOS 10.3 a iPhonem 7/7 Plus (a nižšími modely). Plná verze nástroje standardně stojí 69 dolarů, v akci ji nyní lze pořídit za 49 dolarů. My vám ale rozdáme rovných deset licencí zcela zdarma (aktualizováno: licence již byly rozdány).

iMyfone D-Back: Skvělý nástroj na obnovu dat a opravu systému iOS

Další informace o nástroji MyFone D-back 6.0 naleznete na oficiálních stránkách.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).