Domů » Bleskovky » Nová funkce světelných panelů Nanoleaf slibuje zajímavý zážitek z filmů i videoher

Nová funkce světelných panelů Nanoleaf slibuje zajímavý zážitek z filmů i videoher

Společnost Nanoleaf, která vyrábí populární světelné doplňky, představila funkci s názvem Screen Mirror, která dokáže v reálném čase zrcadlit aktivitu na vaší obrazovce do světelných panelů Nanoleaf Light Panels a Nanoleaf Canvas. Novinka slibuje pohlcující zážitek podobný divadelnímu představení. Funkci lze zapnout v nové aplikaci dostupné pro zařízení s operačními systémy Mac a Windows.

Funkce stvořená pro akci i umění

Screen Mirror se navíc může pochlubit čtyřmi vizuálními režimy, které vyhovují různým náladám a příležitostem. Uživatelé mohou zvolit například režim „Match“, který umocní zážitek ze sledování adrenalinem napumpovaného akčního filmu. Režim „Melt“ naopak slibuje jemné přechody mezi scénami při sledování uměleckých snímků s bohatou barevnou paletou.

Pokud budete chtít funkci Screen Mirror využívat, připravte se však na několik drobných omezení. Předně, nová funkce vyžaduje propojení televize s počítačem, v opačném případě nebude fungovat. Funkce navíc není kompatibilní s Netflixem na zařízeních s operačním systémem Mac. Ostatní obsah přehrávaný na zařízeních s operačním systémem od Applu by se však měl zrcadlit bez problému.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
petr
Anonym
petr
Offline

Díky za info, hned jsem si to nainstaloval a funguje to skvěle!

tvl
Anonym
tvl
Offline

To je otřesný…