Nothing chystá tiskovou konferenci. Dočkáme se smartphonu?

nothing sluchatka

Společnost Nothing, kterou založil bývalý generální ředitel OnePlus Carl Pei, na sebe výrazněji upozornila svými téměř kompletně transparentními sluchátky Nothing Ear (1). Už dříve se spekulovalo, že se její zakladatel bude chtít vrátit k výrobě chytrých telefonů, nicméně až na MWC v Barceloně se objevil první prototyp chystaného smartphonu.

Podle informací serveru TechCrunch se Pei na MWC setkal s několika důležitými představiteli mobilního odvětví, aby jim předvedl prototyp prvního smartphonu značky Nothing. Byli mezi nimi kupříkladu zástupci Qualcommu, od nějž bude Nothing nejspíše odebírat čipsety – oba subjekty totiž na konci loňského roku uzavřely partnerství.

nothing sluchatka 2
Už za dva týdny rozšíří firma Nothing své portfolio produktů

Telefon se bohužel nepodařilo nikomu zachytit na fotografii, takže na jeho podobu a specifikace si budeme ještě muset počkat, ale možná to nebude dlouho. Pei totiž oznámil, že na 23. března 15:00 středoevropského času chystá tiskovou konferenci, na které představí nové produkty. O co půjde pochopitelně neprozradil, nicméně kromě chytrého telefonu se spekuluje také o powerbance a dalším drobném příslušenství.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku