Domů » Bleskovky » Nothing chystá pět nových produktů. První dorazí ještě letos

Nothing chystá pět nových produktů. První dorazí ještě letos

Londýnská společnost Nothing, za kterou stojí spoluzakladatel značky OnePlus Carl Pei, v letošním roce představila svůj vůbec první produkt – bezdrátová sluchátka Nothing Ear (1). Jedná se o poměrně úspěšné špuntíky, zatím se jich prodalo 180 tisíc kusů, další desetitisíce mají zákazníci objednané a firma počítá s celkovým objemem 600 tisíc kusů. Sluchátky to nicméně nekončí, Nothing má v rukávu další produkty.

Telefon, powerbanka a další…

Viceprezident a generální manažer indického zastoupení Nothing Manu Sharma v rozhovoru pro India Today prozradil, že firma má rozpracováno celkem pět různých produktů, které by měla představit v brzké době; minimálně jednoho bychom se dokonce měli dočkat ještě do konce letošního roku.

nothing sluchatka
Sluchátka Nothing Ear (1) zaujmou velmi netradičním designem

Zatím nemáme potvrzeno, o jaká zařízení se bude jednat, z dřívějších informací však víme, že na pořadu dne je smartphone a powerbanka. Zařízení mají mít kódová označení Abra a Arceus, již představená sluchátka se honosila kódovým jménem Aipom. O zbývajících produktech zatím nic nevíme, pravděpodobně se bude jednat o nějaké příslušenství či drobnou elektroniku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).