TOPlist

Nothing brzy odhalí další futuristická sluchátka. Nabídnou transparentní mód i vylepšené ANC

nothing ear 2
  • Odhalení nového produktu proběhne 22. března v 16:00 
  • Vše bude možné sledovat online na webu výrobce 
  • Možná dorazí i další produkt v podobě přenosného reproduktoru  

Společnost Nothing chystá představení nového produktu. Ačkoliv se v poslední době mluvilo o reproduktoru, nyní je zřejmé, že se můžeme těšit na sluchátka s označením Ear (2). Novinka má být odhalena 22 března v 16:00 (CET) a celá událost bude streamována na webových stránkách výrobce.

nothing ear stick recenze 02
Sluchátka Nothing Ear (stick)

 

Ačkoliv žádné bližší oficiální informace nejsou k dispozici, Ear (2) mají přinést zásadní vylepšení v oblasti ANC. Dočkáme se personalizovaného potlačení hluku, díky kterému bude možné vše nastavit podle vlastních preferencí. Přibude taktéž transparentní mód, abyste i při poslechu hudby slyšeli okolní konverzace.

Sluchátka ale nemusí být jediným novým produktem. Možná se dočkáme i již zmíněného reproduktoru, jehož možný design se v posledních dnech objevil na internetu.

Autor článku Adam Bělunek
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Kapitoly článku