TOPlist

Nothing chystá netradiční Bluetooth repráček. Takový design jste ještě neviděli

nothing phone 1 dojmy testujeme recenze
  • Nothing láká na uvedení nového produktu
  • Internetem koluje jeho údajný vzhled

Značka Nothing za dva roky svojí existence stihla představit tři hardwarové produkty – jeden telefon a dvoje sluchátka. Letos bychom se měli dočkat druhého telefonu, který bude tentokráte mířit do vyšších pater – firma již potvrdila, že v jeho útrobách bude tikat „osmičkový“ Snapdragon. Kromě telefonu je ale v přípravě minimálně ještě jeden produkt.

Oficiální upoutávka s pochodujícím broukem vizuálně mnoho neprozrazuje, více možná napovídá její rytmická zvuková složka – podle ní by mohl mít chystaný produkt opět společného něco s hudbou. S touto myšlenkou koketuje i informátor Kuba Wojciechowsky, podle kterého Nothing chystá bezdrátový reproduktor s velmi netradičním designem.

Nothing

Podle neoficiálního renderu má mít repráček hranaté tělo plné kruhových a zaoblených prvků. Přední straně mají dominovat membrány samotných reproduktorů a několik černých kruhových prvků, na bocích se pak mají nacházet tlačítka na ovládání. Oválný otvor v horní části bude pravděpodobně sloužit k zavěšování reproduktoru na různá místa.

Technické specifikace, ani datum uvedení chystaného reproduktoru zatím neznáme, věříme však, že na něj dlouho čekat nebudeme.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku