Domů » Bleskovky » Nokia 8 dostává aktualizaci. Přináší novou fotoaplikaci Nokia Pro Camera

Nokia 8 dostává aktualizaci. Přináší novou fotoaplikaci Nokia Pro Camera

Společnost HDM Global v tomto týdnu představila tři nové Nokie a přislíbila několik softwarových novinek pro ostatní telefony. Jedna z nich právě přichází na loňskou Nokii 8.

Loňská vlajková loď HMD Global dostává nový firmware, jehož součástí je výměna původní fotoaplikace za aplikaci Pro Camera. Ta nabízí spoustu nových možností zejména v manuálním režimu, který vychází z legendární fotoaplikace Lumia Camera z platformy Windows Phone / Mobile. Tato aplikace byla dosud dostupná pouze pro některé nové Nokie, nakonec by se jí měly dočkat všechny modely pyšnící se fotoaparátem s puncem značky Zeiss. Doufáme, že novou aplikací se zvedne i kvalita samotných snímků. Update se rozbíhá ve vlnách, přestože byl oznámen 31. května, na naši redakční Nokii 8 ještě nedorazil.

Nokia 8 v testu DxOMark zůstala velmi hluboko za očekáváním

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).