Domů » Bleskovky » Nokia 6: byla speciální edice Arte Black potichu zrušena?

Nokia 6: byla speciální edice Arte Black potichu zrušena?

Když společnost HMD Global na únorovém veletrhu MWC v Barceloně představila trojici nových smartphonů Nokia, byl mezi nimi i model Nokia 6 (recenze) ve speciální edici Arte Black. Oproti standardní edici měl mít tento telefon exkluzivní černá lesklá záda, 4 GB RAM, 64GB paměť a o 70 EUR (asi o 1 800 korun) vyšší cenu.

Telefon Nokia 6 Arte Black byl uveden limitovaná edice, avšak na evropském trhu se nikdy neobjevil a dostupný není ani nikde jinde ve světě. Bohužel žádné oficiální informace o této edici zatím nemáme; na stránkách Nokie je sice zmíněna, avšak zakoupit se nikde nedá. Snad se brzy dočkáme odpovědi na tomto vláknu na Twitteru.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Ono s celym startem nokie to je nejake zvlastni. Nokie 6 me zaujala a planoval jsem jeji koupi a cekal na prave zminovanou Arte black a kdyz nekolik mesicu, po tom co nokia nalakala reklamou v televizi, internetu a buh vi kde jeste, stale nebyla k dostani ani klasicka verze a eshopy nevedeli ani datum dodani, tak jsem sahl po jine znacce a jsem ve finale rad.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).