Domů » Bleskovky » Nike dnes v České republice spustilo vlastní nákupní aplikaci

Nike dnes v České republice spustilo vlastní nákupní aplikaci

Společnost Nike oznámila spuštění Nike App v České republice. Po úspěchu ve Francii, Německu, Japonsku, Itálii, Nizozemsku, Španělsku, Velké Británii a USA dnes uvádí na trh nový nástroj v dalších třinácti zemích napříč Evropou. Aplikace má nabídnout pohodlné  nakupování s celou řadou výhod pro členy NikePlus. Ať už se jedná o obsah od světových sportovců, exkluzivní pozvánky na akce, nebo přednostní přístup k novým produktům, jako je například novinka Joyride.

Nike aplikace
Nike dnes v České republice spustilo vlastní nákupní aplikaci pro Android a iOS

Mezi zajímavé funkce mobilní aplikace patří například Nike Fit. Jako první v oboru toto technologické řešení na telefonu pomáhá najít perfektně padnoucí botu. Jde o kombinaci patentovaného skenovacího systému, datové vědy, strojírenství, umělé inteligence a propracovaných algoritmů. Režim hosta v aplikaci Nike navíc umožní uživatelům skenovat nohy svých přátel nebo rodiny, což je skvělé pro nákup dárků nebo pro rodiče, kteří potřebují koupit obuv svým dětem.

Nike: obuv a oblečení
Nike: obuv a oblečení
Autor: Nike, Inc.
Cena: zdarma

Nike Fit lze použít v domácím prostředí za pomoci fotoaparátu v telefonu nebo na prodejně. Na prodejnách se k měření využívá speciálně vyvinutá podložka, která obchodníkům umožní doporučit zákazníkovi tu nejvhodnější možnou obuv ze sortimentu Nike.

‎Nike: Shoes & Clothing
‎Nike: Shoes & Clothing
Autor: Nike, Inc
Cena: zdarma

„V Nike usilujeme o budování pevných vztahů se svými členy a zároveň mísíme zkušenosti fyzického i digitálního nákupního prostředí. Aplikace Nike přináší nový způsob nakupování a pomáhá fanouškům sblížit se se značkou více než kdy předtím. Díky této aplikaci jsou veškeré naše zkušenosti poskytovány milionům spotřebitelů už v dalších třinácti zemích Evropy*,“ říká Joris van Rooy, viceprezident a generální ředitel Nike Direct EMEA.

Jaké funkce mobilní aplikace Nike App nabízí?

  • NIKEPLUS UNLOCKS: Boty, o kterých si myslíme, že byste je mohli chtít, pro vás rezervujeme ještě před dnem zahájením prodeje. Exkluzivní obchod s produkty, které jinde nenajdete. Osobní pozvánky na akce a události pro všechny členy.
  • BEHIND THE SCENES: Interní obsah přímo od největších světových atletů a návrhářů Nike.
  • YOUR PERSONAL STORE: Specializovaný obchod Nike, včetně rychlého odbavení a dopravy zdarma.
  • RESERVED FOR YOU: Možnost zajistit, abyste měli vámi požadovaný produkt rezervován ve správné velikosti a aby vám tak neunikl.
  • RESTOCKS: Někdy se vyprodané produkty vracejí do skladu v malém množství. Uživatelé, kteří se je pokusili koupit v prvním kole, získávají prioritní přístup k nákupu nově naskladněných kusů.
  • EARLY ACCESS: Náhled nových a limitovaných produktů, které nelze najít na jiných kanálech Nike.
  • SPECIAL EVENTS: Pozvánky na exkluzivní zážitky a nakupování v obchodech po celém městě.
  • LATEST TRENDS: Tipy k jednotlivým sezonám, které obsahují rady od předních světových stylistů, a tipy, jak nosit vaše oblíbené produkty Nike.
  • BIRTHDAY PRESENT: Všichni členové, kteří získávají emailové novinky od Nike, dostanou na začátku svého narozeninového měsíce 25% slevu na sortiment v Nike App.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).