Domů » Bleskovky » Nexus 6 se konečně dočkal Androidu 7.1.1 Nougat

Nexus 6 se konečně dočkal Androidu 7.1.1 Nougat

Na konci loňského roku vydal Google poslední verzi systému Android 7.1.1 pro novější zařízení Pixel a Nexus, výjimkou byl pouze předloňský smartphone Nexus 6, údajně kvůli softwarové chybě nalezené na poslední chvíli. Problém se naštěstí již podařilo vyřešit, a tak se mohou majitelé Nexusu 6 pustit do stahování updatu.

nexus-6

Aktualizace je prozatím dostupná jako systémový image na stránkách Google, OTA aktualizace bude uvolněna později. Android 7.1.1 do systému přináší kulaté ikony aplikací a jejich kontextová menu, nové emotikony, a další novinky popsané v tomto článku. Zmizel naopak filtr modrého světla pro noční čtení. Dá se předpokládat, že Android 7.1.1 bude poslední verze zeleného robota, kterou Nexus 6 obdrží.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).