Domů » Bleskovky » Nexus 6 dostává novou „aktualizaci“. Ta jej vrací zpět na Android 7.0

Nexus 6 dostává novou „aktualizaci“. Ta jej vrací zpět na Android 7.0

Google začal v těchto dnech některým z majitelů modelu Nexus 6 rozesílat podivnou aktualizaci. Ta je zvláštní především díky tomu, že downgraduje aktuální verzi systému 7.1.1 Nougat na starší verzi 7.0.

nexus-6

Podle posledních informací si uživatelé, kteří aktualizaci nainstalovali, stěžují na neustálé pády vestavěných aplikací. Výrazně se tak uživatelům doporučuje žádné aktualizace nestahovat či dokonce aplikovat.

Není to však první chyba, která v poslední době Nexus 6 postihla. Před nedávnem totiž došlo k vypuštění pravidelných záplat pro měsíc březen, které znefunkčnily systém plateb Android Pay (což našince až tolik trápit nemuselo). Můžeme tak jen doufat, že dojde ze strany Googlu k brzké nápravě.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

2 komentářů

  1. Nj, tým pro Android je ořezaný na dřeň (přesunutí na nový projekt nástupce) a dost to drhne… Tenhle důsledek musel přijít.

  2. Marek Studnicka

    No zřejmě se v Googlu nallili jak Výlevky vod dřezu-pokud místo seriozní aktalizace vypustí guláš-kerej vylejeme do dřezu a vrátíme se zpátky k původní polívce-no tak to se jim povedlp

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).