Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Nexus 6 dostává novou „aktualizaci“. Ta jej vrací zpět na Android 7.0

Nexus 6 dostává novou „aktualizaci“. Ta jej vrací zpět na Android 7.0

Google začal v těchto dnech některým z majitelů modelu Nexus 6 rozesílat podivnou aktualizaci. Ta je zvláštní především díky tomu, že downgraduje aktuální verzi systému 7.1.1 Nougat na starší verzi 7.0.

nexus-6

Podle posledních informací si uživatelé, kteří aktualizaci nainstalovali, stěžují na neustálé pády vestavěných aplikací. Výrazně se tak uživatelům doporučuje žádné aktualizace nestahovat či dokonce aplikovat.

Není to však první chyba, která v poslední době Nexus 6 postihla. Před nedávnem totiž došlo k vypuštění pravidelných záplat pro měsíc březen, které znefunkčnily systém plateb Android Pay (což našince až tolik trápit nemuselo). Můžeme tak jen doufat, že dojde ze strany Googlu k brzké nápravě.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

2 komentáře

  1. Nj, tým pro Android je ořezaný na dřeň (přesunutí na nový projekt nástupce) a dost to drhne… Tenhle důsledek musel přijít.

  2. Marek Studnicka (neregistrovaný)

    No zřejmě se v Googlu nallili jak Výlevky vod dřezu-pokud místo seriozní aktalizace vypustí guláš-kerej vylejeme do dřezu a vrátíme se zpátky k původní polívce-no tak to se jim povedlp

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel