TOPlist

Nestihli jste Super Maria v kině? Tady bude už za pár dní k vidění

Mario a Luigi ve flimu Super Mario Bros. ve filmu
  • Snímek Super Mario Bros. ve filmu míří na streamovací platformu SkyShowtime
  • Jedná se o jeden z nejúspěšnějších filmů letošního roku
  • K vidění bude od 5. listopadu

Jeden z finančně nejúspěšnějších filmů letošního roku Super Mario Bros. ve filmu nesklidil od kritiků vřelé přijetí, nicméně z diváckého pohledu se jedná o kasovní trhák. Své si v něm najdou nejen mladší diváci, ale také ti odrostlejší, kteří na hrách s ikonickým instalatérem vyrůstali. Pokud jste jej nestihli na filmovém plátně, nezoufejte – nyní máte možnost situaci napravit, neboť snímek míří na streamovací platformu SkyShowtime.

Mario míří ze stříbrného plátna na streamovací platformu

Snímek Super Mario Bros. ve filmu je inspirován hrami ze série Super Mario a postaralo se o něj studio Illumination. Při opravách vodovodního potrubí v podzemí projede instalatér z Brooklynu jménem Mario (kterého dabuje herec Chris Pratt) spolu s bratrem Luigim (jehož namluvil Charles Day) tajemným potrubím, které je dopraví do kouzelného nového světa.

Během cesty jsou ale rozděleni a před Mariem tak stojí jednoduchý úkol: najít svého bratra. S pomocí obyvatele Houbového království Toada (dabován hercem Keegan-Michaelem Keyem) a mocné vládkyně Houbového království, princezny Peach (kterou zosobnila Anna-Taylor-Joy), musí najít Mario svou vnitřní sílu, aby náročný úkol splnil. Filmový hit Super Mario Bros. ve filmu budete moci zhlédnout na streamovací platformě SkyShowtime už od 5. listopadu.

Autor článku Dominik Vlasák
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku