Sledujte nás na YouTube

Nestihli jste pondělní keynote Applu? Podívejte se na záznam

Apple v pondělí večer představoval nové produkty – světlo světa spatřily nové řemínky pro Apple Watch, iOS 9.3, čtyřpalcový iPhone SE a 9,7″ iPad Pro. Pokud jste z nějakého důvodu nemohli pondělí keynote sledovat online, máme pro vás záznam z celé akce, který se před několika okamžiky objevil na YouTube kanálu Applu. Celá akce trvá 63 minut.

A pokud se vám nechce obětovat hodinu svého času, máme pro vás zkrácenou 10minutovou verzi, kterou připravila redakce serveru TheVerge.com.

A jestli nemáte ani 10 minut času, mrkněte se na 90vteřinový sestřih od borců z Mashable.com :-)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *