Domů » Články » Návod: jak stáhnout a nainstalovat iOS 14, watchOS 7 & macOS 11 Big Sur

Návod: jak stáhnout a nainstalovat iOS 14, watchOS 7 & macOS 11 Big Sur

Apple včera večer představil nové verze svých operačních systémů iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14, watchOS 7 a macOS 11.0 Big Sur. Pokud jste registrovaný vývojář, můžete si betu oficiální cestou stáhnout ze stránek developer.apple.com. Neoficiální cestou si nové verze systémů může stáhnout každý z vás, a to díky webu BetaProfiles.com, který každoročně nahrává nejnovější vývojářské profily ihned po jejich zveřejnění společností Apple.

apple beta wwdc2020

Postup pro stažení je vždy velice jednoduchý. Z prohlížeče Safari přejděte na tuto stránku, kde si vyberte a stáhněte požadovaný profil. Po stažení je potřeba jej nainstalovat do vašeho zařízení. Nezapomeňte, že pokud chcete používat watchOS 7 pro Apple Watch, musíte si na svůj iPhone nahrát nejnovější iOS 14.

NepřehlédněteApple dává sbohem Intelu. Příští Macy budou pohánět vlastní ARMové procesory

Mějte na paměti, že se nejedná o oficiální zdroj pro instalaci nových verzí systémů pro jablečná zařízení. Vše tedy provádíte zcela na vlastní zodpovědnost.

apple beta wwdc2020 2
Na webu BetaProfiles.com si (neoficiální cestou) můžete stáhnout potřebné instalační profily pro jednotlivá zařízení.

Seznam podporovaných zařízení je poměrně rozsáhlý a prohlédnout si jej můžete na přiloženém obrázku.

apple beta zarizeni

Na redakčním MacBooku Air máme vývojářskou beta verzi macOS 11.0 staženou. Instalační soubor je poměrně velký, má 9,56 GB. I když má jít oficiálně o jedenáctou verzi, Apple ji zde chybně označuje jako 10.16.

macos 11

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments