Domů » Bleskovky » Navigon končí. Za 10 dní nadobro zmizí z Google Play

Navigon končí. Za 10 dní nadobro zmizí z Google Play

Aplikace Navigon končí po více než 25 letech působení na trhu. Společnost Garmin se ze strategických důvodů rozhodla, že ke 14. květnu 2018 ukončuje všechny své aplikace. Aplikaci bude možné stáhnout a zaplatit v následujících 10 dnech a fungovat bude nadále ještě další dva roky. Samozřejmostí jsou také aktuální mapy. Více informací je k dispozici přímo v samotné aplikaci.

Jak to bude s předplatným?

U iPhonů skončí předplatné automaticky. U telefonů s Androidem bude potřeba předplatné zrušit ručně přímo v aplikaci, popřípadě za pomocí kontaktování podpory. Problém nenastane ani ve chvíli, kdy si koupíte nový smartphone. Aplikace se obnoví a vaše předplatné bude i nadále fungovat.

NAVIGON
NAVIGON
Cena: zdarma
NAVIGON
NAVIGON
Cena: zdarma+

Problém nastane pouze ve chvíli kdy váš nový smartphone bude mít jiný operační systém, než doposud. V případě, že tedy přejdete například z Androidu na iOS, popřípadě na Windows 10 Mobile, nebudete již moci aplikaci nadále používat. Za tip na článek děkujeme našemu čtenáři @VBooxxoo.

Tomáš Ondříšek

Ekonom a příznivec nových technologií, mobilních telefonů, tabletů a zařízení 2v1. Skalní fanoušek systému Windows a společnosti Microsoft. Nadšený fotograf detailů a nočních snímků. Odpůrce bloatwaru, nefunkčního multitaskingu, nekvalitního zpracování a keynesiánství.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments