TOPlist

Natočte vlastní hudební video a získejte Sensation XL se slevou

České HTC opět připravilo akci, ve které bude mít prvních 100 zájemců možnost získat nový telefon Sensation XL s technologií Beats Audio za cenu 6 999 Kč. Tentokrát nebude třeba čekat desítky hodin před prodejnou, stačí pouze natočit své vlastní hudební video, ve kterém se musí objevit slova HTC Sensation a použít motiv HTC (telefon, …). Toto video je nutné odeslat jako link (využít můžete portály jako uschovna.cz apod.) na e-mail [email protected] (max. velikost videa je 100 MB, min. délka 30 sek, max. délka 1 minuta).

- - -

Zpětně vám bude odeslán potvrzovací e-mail s pořadovým číslem videa, které zároveň určuje vaši pozici pro zakoupení telefonu za zvýhodněnou cenu. Video bude umístěno na Facebook profilu HTC Fans. Prvních sto e-mailem potvrzených fanoušků si může zakoupit HTC Sensation XL za zvýhodněnou cenu 6 999 Kč. Podmínkou je dostavit se ve středu 2. listopadu 2011 mezi 8. a 10. hodinou ranní na značkovou prodejnu HTC, Na Poříčí 26, Praha 1 a potvrdit svoji účast. Další informace najdete na této Facebook stránce.

Zdroj: Facebook

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku