Sledujte nás na YouTube

Natočte vlastní hudební video a získejte Sensation XL se slevou

České HTC opět připravilo akci, ve které bude mít prvních 100 zájemců možnost získat nový telefon Sensation XL s technologií Beats Audio za cenu 6 999 Kč. Tentokrát nebude třeba čekat desítky hodin před prodejnou, stačí pouze natočit své vlastní hudební video, ve kterém se musí objevit slova HTC Sensation a použít motiv HTC (telefon, …). Toto video je nutné odeslat jako link (využít můžete portály jako uschovna.cz apod.) na e-mail info@htcfans.cz (max. velikost videa je 100 MB, min. délka 30 sek, max. délka 1 minuta).

- - -

Zpětně vám bude odeslán potvrzovací e-mail s pořadovým číslem videa, které zároveň určuje vaši pozici pro zakoupení telefonu za zvýhodněnou cenu. Video bude umístěno na Facebook profilu HTC Fans. Prvních sto e-mailem potvrzených fanoušků si může zakoupit HTC Sensation XL za zvýhodněnou cenu 6 999 Kč. Podmínkou je dostavit se ve středu 2. listopadu 2011 mezi 8. a 10. hodinou ranní na značkovou prodejnu HTC, Na Poříčí 26, Praha 1 a potvrdit svoji účast. Další informace najdete na této Facebook stránce.

Zdroj: Facebook

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

  1. jenda.69 (neregistrovaný)

    Podmínkou je dostavit se v naprosto debilní čas 150 km daleko. Výborná soutěž :-)

  2. Magnesium2 (neregistrovaný)

    V nadpisu a na Twitteru máte chybu – místo Sensation máse Sensaton, ale mylsím že to můžete nechat, aspoň to zaujme více lidí – já bych sem z twitteru kvůli androidu nešel ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *