Domů » Bleskovky » Nástupce Motoroly Moto X má přijít 25. září: Pohánět jej bude Snapdragon 801

Nástupce Motoroly Moto X má přijít 25. září: Pohánět jej bude Snapdragon 801

Telefon Motorola Moto X+1, který má být pokračovatelem modelu X, o sobě dává opět vědět. Nyní se tento model, vyvíjený pod kódovým označením XT1097, objevil v benchmarku Geekbench a díky tomu známe i některé jeho specifikace.

  

Potvrzuje se dříve spekulovaný čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 801 s taktem 2,46 GHz pro každé jádro, společnost mu budou dělat 2 GB operační paměti RAM. Ostatní parametry jako 5,2“ Full HD displej, 32GB úložiště nebo rozlišení fotoaparátů prozatím nebyly potvrzeny, zato však známe datum, kdy má být novinka představena.

      
Takto má nová Moto X+1 vypadat (zdroj: AndroidPolice) 

Již v únoru Motorola potvrdila, že nástupce Moto X přijde v pozdním létě, což má být i datum oficiálního představení chytrých hodinek Moto 360. Podle amerického operátora Verizon, který se svěřil serveru Droid-Life, je toto datum stanoveno na 25. září (což je spíše brzký podzim). Je vysoce pravděpodobné, že telefon Moto X+1 přijde společně s hodinkami Moto 360, což by znamenalo jejich zpoždění oproti očekávánému srpnovému termínu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. knizmi (neregistrovaný)

    Ne že by to byl až takový rozdíl, ale ta frekvence naopak potvrzuje, že se bude jednat o Snapdragon 801. Je to btw uvedeno i v jednom z článků, které jste údajně použili jako zdroj.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).