Domů » Bleskovky » Nabíječka Apple AirPower zřejmě dorazí až po roce od svého představení

Nabíječka Apple AirPower zřejmě dorazí až po roce od svého představení

Na žádný z představených jablečných produktů se nečekalo déle. Bezdrátová nabíječka Apple AirPower byla odhalena společně se současnou generací iPhonů loni 12. září, do prodeje se však zatím nedostala.

Podle agentury Bloomberg jsou na vině technické problémy způsobené přehříváním při dobíjení tří zařízení současně. Kvůli této schopnosti je AirPower sofistikovanější než konkurenční bezdrátové nabíječky, např. obsahuje vlastní čip, na němž běží ořezaná verze iOS pro párování a komunikaci nabíječky s ostatními jablečnými zařízeními. Bohužel i tato komponenta prý nese na zpoždění vinu, v jejím firmwaru se neustále nacházejí a odstraňují chyby.

Zazáří až v září?

I přes tyto problémy se ale zřejmě Apple blíží do finále, nabíječka je prý aktuálně podrobena rozsáhlému testování pro každodenní nabíjení zařízení v kancelářích Apple. Pokud nenastanou žádné větší potíže, měla by jít do prodeje v září společně s letošními iPhony.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

18 komentářů

 1. Možná Apple jedná s nejmenovaným prodejcem nábytku v krabici o licenci :)
  [odkaz]

 2. ja by som povedal, ze to uz ani smiesne neni, skor trapne.

 3. Co čekat od neschopného applu že :D

  • Měl by si se naučit psát, pak reagovat na někoho že píše blbě pač tolik chyb tss :D ale je vidět že iOvce jsou stup.idní lidi bez IQ a úplně retardi co neumí nic jen se pouštět do lidí ale tohle nuly a odpadi dělají dost často pač už je život ničí a tak se snaží být přes net největší borci ale v realu si připos.raný děcko co si hraje na frajera :D ale jo pobavil víc se směji jak si stupidně hloupý člověk.

  • Ty máš teda úroveň. Gratulujem ti…

  • kjkszpj: Až se divím, že tady redakce takovýhle odpad vůbec toleruje.

  • Kukolar: Už zas ty odpade, hej zavři hu.bu ty Slovenská nulo!

 4. Redakce: A znovu, znovu to máte blbě ???? Úplně stejně dlouho se čeká na wireless pouzdro pro AirPods. OMG.

  • a to akoze ma byt nejaka polahcujuca okolnost alebo ako?! Nie, nie je. Je to rovnako trapne.

  • To není téma ???? Téma je „Na žádný z představených jablečných produktů…“, měli to blbě už v předešlém článku.

  • Uni, blbě to máš srovnané ty, ve své makovici.

  • Si už do řítí HTcdirko, ty kecy nejdou číst, jdi zvracet jinam debílku zamindrákovanej!!!

  • Když už jsi takový detailista máš tak rád slovíčkaření, tak pro tebe mám poslední hřebíček i v tomto případě. Apple AirPower byla představena cca 19 vteřin před bezdrátovým pouzdrem pro AirPods, takže autor má pravdu. ;) OMG

 5. Nejaká čínska alternatíva pre vlastníkov iPhone X neexistuje? Je to predsa Qi štandard, nie?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).